מזלות וכוכבים בשיחת טלפון עם אסטרולוגים שיתנו לכם תחזית מדויקת 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

כוכבים ומזלות הם היסוד לאסטרולוגיה, לאסטרונומיה ולתורות-‘נסתר’ למיניהן. משחר האנושות האדם ייחס לכוכבים,מזלות ולגורמי השמים השונים כוחות-על, יכולות שיש בהן לברוא ולהמית,להחיות ולהשפיע על האדם ועל בעלי החיים. המילה ‘כוכב’ מקורה מהשפות האכדית והארמית,מקורה מהמילה ‘כב’ (KAB) שמשמעה שריפה/דליקה. הפירוש המילולי האכדי-ארמי של המילה ‘כוכבים’ הוא: ‘הדולקים’,’השורפים’. בימי קדם נחשבו הכוכבים לאורות נדירים ובעלי עוצמה קוסמית,עוצמה אלילית/אלוהית. במקרא המילה ‘כוכבים’ מופיעה כמעט תמיד בהקשר של ריבוי,של שפע: “הרבה ארבה את זרעך ככוכבים על שפת הים לרוב”…”צבא השמים והכוכבים”. כלומר,מדובר כאן בעוצמה משמעותית. כך גם לגבי המזלות. שנים עשר מזלות ‘הזודיאק’ שלכל אחד מהם משויכת חיה קונקרטית,עם אופי וכישורים ותכונות קונקרטיים. כפי שלכוכבים יש סדר מסוים שבאמצעותו הם משפיעים על העולם, כך גם המזלות מאורגנים ומתוארכים לפי חודשי השנה ומשפיעים על היומיום. אבני-חושן בעת העתיקה אף הן נקשרו למזלות השונים: 12 אבני-חושן,כ-12 המזלות,כ-12 שבטי ישראל. 
 
לכהן הגדול היה אפוד ובו היו קבועות 12 אבני-חושן, כמניין שבטי ישראל. אבני החושן סימלו עוצמה והדר,וכל אבן יוחסה למזל ספציפי ולשבט ספציפי. מזלות כאובייקט-מיתולוגי הם, אם כך, קדומים מאוד ומשותפים לתרבויות שונות ולדתות שונות,בין אם ליהדות,לנצרות,לאסלאם. יש מקום למיסטיקה של המזלות גם בתרבות המזרח הרחוק,ב’זן’,בשירה הסינית ובספרות היוונית והמצרית העתיקה. גם היום מקומה של האסטרולוגיה לא נפקד מהתרבות, ועדיין מיליוני אנשים מתעניינים בכוכבים ומזלות,בהורוסקופים אישיים וב’מפות אסטרולוגיות’ אישיות. עם המזלות נמנים מזלות-אדמה ומזלות-מים,ביניהם, למשל: עקרב,סרטן,גדי ,שור, דגים, תאומים, דלי, טלה,מאזניים,קשת,אריה ועוד. ניתוח אישי של מפה-אסטרולוגית מבוצע על בסיס התייחסות לשעת הלידה,תאריך הלידה,למזל הלידה,ועוד.
 
בין האסטרולוגים המובילים בישראל בולטים: ירון ליבנה,טלילה סטן,מרים בנימיני,פנינה כץ ועוד. ניתן למצוא בישראל ספרים רבים שעוסקים באסטרולוגיה ובמזלות,ספרוני-כיס עם ניתוחי-אופי על פי המזל האישי,אתרי אינטרנט בתחום,תכניות רדיו בנושא, חוגים וסדנאות,וכדומה. כנראה שהגישה לפיה ‘לכל אדם כוכב אחד בשמים’ היא גישה מסקרנת שאלפי אנשים נוטים להאמין לה. אז ‘איך זה שכוכב אחד מעז’?,כמאמר המשורר,בעצם לא רק כוכב אחד,אלא 12 כוכבים ומזלות לפחות… בלינק הבא אולי תמצאו את התשובה לזה. בטוח שתמצאו מידע מרתק על כוכבים ומזלות ועל איך שהם יכולים להשפיע על החיים שלנו ביוניברס הזה.