תחזית עתידית לקריירה ולחיים מהאסטרולוגים שלנו לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הרבה אסוציאיות יש בעברית למילה ‘מזל’. מזל טוב או מזל ביש, בר מזל ובת מזל,וכולם מתארים מצב חיובי או מצב שלילי. השורש מ.ז.ל מתייחס בהטיות שונות לתיאור של טוב או רע. ברוב המקרים כשאומרים על מישהו ‘יש לו מזל גדול’, הכוונה היא שלאדם זה יש חיים טובים,שקרה לו דבר טוב משמעותי. בימי קדם המילה ‘מזל’ נהגתה רק כך “זל”,הסברה היא שמקורה בארמית או אכדית, ושמשמעותה אז היתה ‘תזוזה’,’זרימה’. מקור ההתייחסות הזה בעובדה שבעת העתיקה יחסו את 12 המזלות האסטרולוגיים לגלגל המזלות,שהוא מעי קשת שקופה שממוקמת ברקיע,ועליה 12 חיות שמסמלות קבוצות כוכבים שהם גלגל הזמן והקיום המניע את החיים.

עם מזלות ה’גלגל האסטרולוגי’ נמנים 12 מזלות,יש ביניהם שמסומלים על ידי חיות או על ידי אובייקטים אחרים,כמו: עקרב,גדי,סרטן,דלי,מאזניים,תאומים,קשת,שור,טלה ועוד. גם היום בתרבות המודרנית,יש מיליוני אנשים שמאמינים בכוחם של מזלות להשפיע על הגורל ועל אירועים יומיומיים. הורוסקופ אישי הוא פלטפורמה מאוד מבוקשת בקרב ציבורים רחבים,שמגלים עניין בתחום ואף מקבלים החלטות לא פעם על פי תנועת הכוכבים והמזלות. מפורסמים רבים מתייחסים למזל שלהם בראיונות אישיים, ומספרים שלא פעם לקחו בחשבון החלטות חשובות בעקבות ניתוח אסטרולוגי. מפורסמים במזל תאומים: אנג’לינה ג’ולי,מרילין מונרו,מפורסמים במזל טלה: ‘צרלי צ’פלין,ליד גאגא, מפורסמים במזל עקרב:פיקאסו,ליאונרדו דה קפריו, מפורסמים במזל סרטן: מריל סטריפ יוליוס קיסר,מייק טייסון,פרידה קאלו. מפורסמים במזל אריה: לואי ארמסטרונג,ז’קלין קנדי,שוורצנגר.

תורת המזלות השאירה לנו ראש-חץ שעובד עד ימינו, סוחפת המונים גם כיום. לא צריך להיות מיסטיקן גדול,אסטרולוג או אסטרונום על מנת להבין בנושא,יש המון חומר כתוב עליו. יש ספרים בנושא,יש ספרות מקורית וספרות מתורגמת,יש אתרי אינטרנט ומדורים בעיתונות, פינות בתוכניות רדיו ובתוכניות טלוויזיה, ועוד. הנושא מרתק עדיין,כנראה,גם בזכות העבודה שהוא משלב תרבויות עתיקות עם פולקלור,תפיסות-זמן קדומות ומרתקות,וסימבוליקה עשירה. בלינק הבא תמצאו מידע מעניין בנושא,ותוכלו לבחור לעצמכם מה מתאים לכם בהתאם למזל האישי שלכם.