לשיחה עם עשרות מיסטיקנים מומחים שיתנו לכם ייעוץ בהכל 24 שעות ביממה חייגו:

1901-729-763

או שלחו הודעה וואצפ:

050-9163975

 

מספר איזון הוא מספר שעוזר לנו לאזן את עצמנו ואת החיים כאשר אנחנו נמצאים במצבים בעייתיים המאיימים להוציא אותנו מאיזון

כדי למצוא את מספר האיזון שלנו אנחנו צריכים לחבר את האותיות הראשונות של שמנו המלא

לדוגמה

חגית יאסו

ח= 8

י = 1

8+1 = 9

הספרה 1

האיזון שלכם יבוא מצד אחד מההבנה שהכוחות והתשובות נמצאת אצלכם וחשוב שתתחברו אליהם ומצד שני מההבנה שלא בושה לבקש כשצריך עזרה. מילת המפתח המרכזית כאן היא עצמאות , אז תפתחו אותה ואת האינדיבודואליות שלכם, תתחברו ליוזמה, לעשייה, למקוריות , לאומץ, להצטיינות, תסמכו  על האינטאוציות וכוחות הנפש שלכם, פשוט תאמינו בעצמכם ותקרינו את זה החוצה וכך גם  תלמדו את האחרים להאמין בעצמם.

הספרה 2

האיזון שלכם יבוא בדרך של דיפלומטיה והשכנת שלום, חשוב שתהיו נכונים ת לשיתוף פעולה אך אל תהיו תלותיים וותאבדו את הזהות העצמית שלכם בשם שיתוף הפעולה. חשוב שתהיו רגישים אבל לא רגשניי , כלומר פתח אובייקטיביות ותראו את שני צידי המטבע, לשחרר מתח בעזרת עזרה לזולת, כשאתם פותרים בעיה חשוב שתדאגו שכל הצדדים יהיו מרוצים, חשוב שתשתפו את הזולת בעולמכם.

הספרה 3

האיזון שלכם יגיע על ידי שמירה על שמחת החיים שלכם ושל הסביבה שלכם, על נתינת שירות לא אנוכי, על קלילות וספונטניות. תזכרו שיש לכם מזל, להאמין בו וזה יחבר אתכם אל השפע ממנו תתנו גם לאחרים. את מחוננים במתנת מילים,שימוש יצירתי במתנה הנפלאה הזו יפתח בפניכם דלתות. מילת המפתח מבחינתכם היא יצירתיות. תהיו רגישים אך לא רגשניים כי זה מוביל להזדהות יתר ולכשלון. את צריכים להתערות בחברה, לצור קשרי ידידות ולשתף פעולה חשוב מאוד.

הספרה 4

האיזון שלכם יגיע דרך סדר, ארגון וסבלנות לתהליכי החיים, דרך הבנה ומשמעת. תהיו  ס(ו)בלניים, פרקטיים ויעילים ותראו את התמונה הגדולה את הגוונים שבה (לא להיות קטנוניים), לנתב את חוש הצדק החזק שלכם  לסליחה, חמלה ותובנות עמוקות במקום לביקורתיו. מסגרות בונות יאזנו את הפעולות שלכם בחיים וחשוב גם שתאזנו את הגוף בעזרת תזונה ופעילות גופנית נכונות.

הספרה 5

האיזון יבוא מתוך חופש בונה וזה אומר  שעם כל החופש צרייך לפעול באחריות בתוך מסגרת ולעמוד מול האתגרים ולא להתחמק מהם,  להתמקד ולפתור בעזרת הפקחות המבריקה שלכם.  לא לפחד משינויים ולא להדבק בישן, ללכת בדרך הקדמה והדשהות. אתם צריכים להיות בתנועה ובקשר דינמי עם אנשים, אתם מחוננים במתנת מילים וההמלצה היא להשתמש במתנה זו ביצירתיות כי המתנה הזו תפתח בפניכם דלתות.

הספרה 6

אנשים שיש להם את הספרה 6 מייצגים את האיזון בהתגלמותו אך מצד שני גם קל מאוד לערערם , בגדול אתם יותר מדי נשענים על משפחה וחברים ומצפים מהם שיפתרו את בעיותיכם. המאזניים נמצאים אצלכם בפנים, אז תחפשו אותם  וזה יוביל אותכם לפתרון הקשיים ע”י אהבה, ידידות, שירות הומניטרי, אחריות,אמנות ויופי. בגדו ל עליכם לגלות הבנה ולעודד את הזולת וכך להביא לרפואה ולאיזון של האחרים ושל  עצמכם.

הספרה 7

האיזון שלכם יגיע מחקירה מעמיקה ומפרפקציוניזם, בחייכם אין מקום לפרפקציוניזם והחיים גם לא יאפשרו לכם להתכנס בתוך עצמכם, בסופו של דבר תצטרכו לחזור ליום יום ולעשות ניתוח נפשי יסודי ומעמיק,   עליכם להיות לנפש לנשמה שלכם בעבותות (חבלים עבים) רוחניים אמיצים, הקשבה לנפש שלכם תביא מזור (עזרה ומרפא) לכם ולאחרים.

הספרה 8

האיזון יבוא משימוש בכוח בצורה מאוזנת ובונה, עליכם להיות ס(ו)בלניים לתהליכי החיים,  לא לראות את הקושי כקושי אלא כאתגר כשלבים בדרך להצלחה. הסיפוק  שלכם   לא יבוא מצבירת ממון אלא אם תעשו בו שימוש נכון,  לא תוכלו לשמור את כולו לעצמכם , אם תנסו לעשות כן הצדק הקוסמי יבוא ויעשה זאת במקומכם,  אז  תהיו הומניים, גם אם צברתם מעמד היו אדיבים והוגנים ואל תכפו דעות ופתרונות על האחרים, תהיו מתחשבים, התחברו לדרך פילוסופית כלשהי שתעזור לכם.

הספרה 9

הסובלנות והסבלנות הן מילות המפתח, כדי להגיע לאיזון עליכם להתחשב ולתת לזולת ע זרה לא אנוכית מתוך סליחה וחמלה, להשתמש באגו כדי שישרת אתכם ולא ינהיג אותכם. עליכם להסתכל על החיים מנקודת מבט רחבה. הנטייה שלכם להתבדל (להשסתגר ולהיות לבד) לא תביא לפתרון אלא רק המגע עם המציאות והאנשים.