הילינג פסיכו-פיזי, ריפוי אנרגטי, הבראה, ריפוי, מציאת מזור, או ריפוי רוחני והכל בטלפון חייגו עכשיו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הילינג באמצעות ניקוי רעלים נותן לנו את האופציה להתחדשות, טיהור, ניקוי של הגוף מכל הפסולת ומכל הרעל שצבר. אורח החיים המערבי בו אנחנו חיים לא מטיב עם הבריאות הפיזית והנפשית שלנו. בני האדם לא אמורים לשבת כל היום על הכסא ולחיות בלחץ, במרדף אחר הזמן – אנחנו חיים חיים לחוצים מאוד שאינם אופטימליים כלפניו כלל וכלל וזה ניכר בבריאות הנפשית והפיזית שלנו.

 

אנחנו נווכחים לדעת כי אנחנו סובלים מבעיות רבות במהלך החיים, בעיות רבות הקשורות בלחץ, דכאון וחרדות, שנובעות באופן טבעי מהלחץ בו אנחנו שרויים. אנחנו כל הזמן במרדף, מרדף אחרי הזמן, מרדף אחרי הכסף, מרדף אחרי מימוש הרצונות שלנו. אין לנו באמת את הזמן לקחת פסק זמן מהמירוץ המטורף ולנוח, ועל פי הילינג טבעי – לדבר הזה השפעות ישירות על הבריאות הנפשית והפיזית.

 

אנחנו יוצרים מצב של מעמסה, של פגיעה רצינית באיזון האנרגטי של הגוף, והגוף ישר מנסה לאותת לנו בכאבים, בחרדות, בלחצים – זה למעשה דרכי הביטוי של הגוף שלנו, זה הדרך של הגוף שלנו לספר לנו שמשהו לא בסדר, ושעלינו להסב את תשומת הלב שלנו לכך ולטפל בבעיות האלה.

 

התזונה המערבית משפיעה באופן ישיר על הבריאות שלנו, שכן המזון המתועש והמעובד מכיל בתוכו כימיקלים וחומרים רבים המזהמים את הגוף שלנו, הוא עשיר בשומן, נתרן, פחמימות וסוכרים, חומרים משמריים למינהם, חומרי טעם לא טבעיים ועוד. כל אלה ועוד, תומכים בחוסר האיזון האנרגטי של הגוף שלנו, וגורמים לרמת הבריאות הפיזית שלנו לרדת באופן משמעותי.

 

הדבר יבוא לידי ביטוי בהופעה של סימפטומים רבים ובינהם כאבים, מחלות, ומגוון גדול של בעיות נפשיות. על פי הילינג, ברגע שחלק אחד אינו מאוזן, כל הגוף יצא מאיזון. עלינו תמיד לשאוף להגיע למצב של מאזן אנרגטי, אחרת, אנחנו נמצא את עצמנו במצב לא טוב. מהסיבה הזאת בדיוק, ניקוי רעלים היא דרך יעילה ואפקטיבית להוביל את הגוף למצב של איזון ובריאות פיזית ונפשית.