תטא הילינג, הילרים מומלצים, טיפול אנרגטי, והכל בטלפון בשירות חדש עם מומחיי הילינג:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

רבים מאיתנו שמעו פעמים רבות על ניקוי רעלים כשיטת הילינג לריפוי טבעי של הגוף ממחלות ומסימפטומים רבים. האם ניקוי רעלים היא באמת שיטת הילינג יעילה? אילו מחלות ניתן לרפא באמצעות ניקוי רעלים? שאלות כאלה ואחרות צצות בראשנו כאשר אנחנו חושבים על ניקוי רעלים.

 

אם כן, שיטת הילינג מאוד נפוצה היא ניקוי רעלים, שכן הילינג טבעי יוצא מההנחה כי גוף האדם פועל כמערכת, כמקשה אחת ובלתי נפרדת, וכי אם נוצרת בעיה באיזור אחד בגוף – הדבר מעיד על פגיעה במאזן האנרגטי, כלומר, עודף או חוסר באנרגיה. העודף והחוסר באנרגיה באזור מסוים יוצרים את המצוקה, ועל כן הגוף מאותת לנו בכאבים, בחרדות, בלחצים, במחלות ועוד.

 

על פי הילינג טבעי עלינו תמיד לשאוף להוביל את הגוף שלנו למצב של מאזן אנרגטי, וכל עוד מצב האנרגיה שלנו בגוף לא יהיה מאוזן, לא נוכל להגיע לבריאות פיזית ונפשית מיטבית, ולדבר יכול להיות השלכות חמורות מאוד על הבריאות והמצב הכללי בו אנחנו שרויים. המאזן האנרגטי שלנו מורכב מגורמים רבים, ובינהם הבריאות הפיזית שלנו, שכמובן מושפעת גם מהתזונה שלנו.

 

למה שאנחנו מכניסים לגוף יש השלכות והשפעות רבות מאוד על המצב הבריאותי שלנו. באורח החיים המערבי אנחנו רגילים לאכול מזון מהיר ומעובד שמזהם את הגוף שלנו ופוגע בבריאות שלנו באופן ישיר – מזון עשיר בשומן, נתרן, סוכרים ופחמימות שמוציא את הגוף שלנו לגמרי מאיזון אנרגטי. לדבר הזה השלכות רבות ונזק ישיר על הבריאות שלנו, ובאופן טבעי, אותו הנזק יוצר אצלנו עוד ועוד בעיות, גם אם מדובר בבעיות נפשיות.

 

על כן, ניקוי רעלים היא שיטת הילינג מאוד יעילה שכן היא מטפלת בדיוק בדבר הזה – ניקוי רעלים מאפשר לנו לאפס את המערכת, לעשות ריסטרט לכל המערכות שיש לנו בגוף, לטהר את הגוף שלנו מכל הרעלים שצברנו. ניקוי רעלים מביא להקלה מיידית בסימפטומים רבים, ויכול להביא אותנו למצב של ריפוי ממחלות, מדכאונות, חרדות ועוד.