ייעוץ אסטרולוגי בשיחת טלפון עם אסטרולוגים מומחים לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

באסטרולוגיה המערבית, השמיים מחולקים ל-12 מזלות אסטרולוגיים המוכרים לנו, כאשר כל מזל מכיל בתוכו מאפיינים שונים, תכונות אופי שונות, חוזקות, חולשות, יתרונות, חסרונות וכמובן השלכות על העתיד. בנוסף למאפיינים של מזלות בפני עצמם, מזלות מושפעים מאוד גורמים כמו מצב הכוכבים במזלות והבתים המאפיינים אותם. מזלות מחולקים בנוסף לכך גם ליסודות שונים המאפיינים אותם. 

 

אם כן, כפי שצוין, אנחנו למעשה מסרטטים את מצב השמיים בעזרת מפת שמים על מנת לקבל אינדיקציה על המציאות. אנחנו מסרטטים את המפה בצורה שהיא נראית מכדור הארץ ומחלקים אותה ל-12 גזרות השוות בגודלן. בכל גזרה יש קבוצת כוכבים שמגדירה את המאפיינים הייחודים העיקריים של אותה הגזרה.

 

תכונותיהם של קבוצות הכוכבים ומזלות ניתנו להם עוד מימי קדם, שכן האסטרולוגיה היא תחום ותיק מאוד, שמבוסס על מאות שנים של תצפיות כוכבים מתמשכות והשקעה רבה בהבנת תכונותיהם. האסטרולוגים היו מנתחים את קבוצות הכוכבים ולומדים אותן, ולפיכך קבעו להם תכונות רבות שלבסוף התפרשו אל 12 המזלות. יש לציין שהאסטרולוגיה הייתה שונה מתרבות לתרבות – כלומר, מתבססת על אותם העקרונות ואותן השיטות אך מקבלת פרשנות שונה – הרלוונטית לאותה תרבות.

 

מזלות אותם אנחנו מכירים, שייכים לאסטרולוגיה המערבית, והם מציינים את מיקום השמש בגזרה בשמיים כפי שהייתה בזמן הלידה שלנו. חשוב לצין שלא מדובר בתזוזה של השמש, אלא בתזוזה באופן יחסי אל כדור הארץ. מכדור הארץ, שאר הכוכבים מקיפים אותנו וזזים בהתאם ליחס בין הציר שלהם לצירו של כדור הארץ, ובאופן יחסי אלינו השמש נמצאת בכל פעם בגזרת מזל אחר למשל חודש – וזה למעשה המזל שלנו.

 

על מנת ללמוד על מזלות, עלינו לסרטט את המפה האסטרולוגית ולנתח אותה לפי חישוב הזוויות הנוצרות בין המזלות, הבתים והכוכבים המקיפים את כדור הארץ. עם הזמן נצפו עוד ועוד כוכבים עד לכדי אלו שמוכרים לנו כיום. לפיכך, אלו הם המרכיבים העיקריים המגדירים את הפרופיל האסטרולוגי של האדם ושל מזלות. חשוב לציין, כי לכל דבר ביקום, לכל עצם, יש מפה אסטרולוגית ופרופיל אסטרולוגי.