רוצים לתקשר טלפוני עם מומחי התקשור:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

אנחנו חיים בעולם של החומר, העולם הגשמי. ההנאות שלנו הן חומריות, הרצונות שלנו הם חומריים, ומהסיבה הזאת, הרבה מאוד פעמים אנחנו מגיעים למצבים בהם אנחנו מרגישים שמשהו חסר – משהו לא שלם בתוכנו. הדבר שחסר לנו, הוא הרוחניות, הוא ההגשמה העצמית, הוא להבין מה המקום שלנו בעולם ומה הייעוד שלנו. רק התחברות אל הרוחניות יכולה להכווין ולהדריך את הבן אדם בסיטואציות השונות.

 

מהסיבה הזאת, אנשים רבים פונים אל שיחת תקשור. תקשור הוא יצירת קשר עם ישויות עליונות – מדריכים, נביאים, רבנים, נפטרים קרובים, שליחים ועוד. באמצעות תקשור, האדם יכול לשאול שאלות בנוגע לעניינים המעסיקים אותו במהלך היומיום. זה יכול להיות בעיות אישיות, בעיות זוגיות, בעיות פרנסה ועוד. הישויות העליונות, יכולות לתת לאדם הכוונה והדרכה בנושאים השונים בחיים.

 

תקשור היא חוויה של עילוי תודעתי, התנתקות מן העולם הגשמי, התחברות אל הנפש, אל הפנימיות. כאשר אדם מבצע תקשור הוא מגיע אל המימד הרוחני, באופן הזה, המתקשר יכול ליצור קשר עם אותן הישויות העליונות ולקבל מהן מסרים. המסרים האלה נעשים אך ורק למטרות חיוביות של עזרה. תקשור לא נעשה על מנת לחשוף את העתיד ולגלות דברים שהאדם לא אמור לחשוף.

 

תקשור יכול להיות מבוצע בהרבה מאוד דרכים – בין אם זה אונליין, דרך הטלפון או פנים אל מול פנים. מה שמאוד יפה בתקשור, הוא שאין לו שום תלות במימד הגשמי והפיזי, הוא נעשה אך ורק במישור הרוחני, ומהסיבה הזאת, מגבלת הזמן והמקום לא פוגמים ביכולת התקשור. ניתן לבצע את התקשור גם במרחק עצום, גם מקצה אחד של העולם אל הקצה האחר של העולם.

 

באמצעות תקשור, אדם יכול לקבל את ההכוונה הנכונה ביותר, להבין את הנסתר, להבין את האני הפנימי שלו. הוא יכול למצוא את דרך הישר, את היעוד שלו בחיים. זה דבר שיכול לעזור לאדם בכל המישורים – הן הנפשי והן הפיזי, ומהסיבה הזאת, חשוב מאוד לפנות למתקשר בעת צרה. זה דבר שיכול להקל מאוד על האדם, ולעזור לו לחזור אל נקודת האור, אל דרך הישר.