רוצים לקבל תחזית על המזל שלכם? חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

כוכבי הלכת הם גורם משפיע משמעותי בעוד בכל גישות אסטרולוגיה. אסטרולוגיה מערבית עושה שימוש בכוכבי הלכת, במצבם, מיקומם ובעצם היותם לניתוח המפה האסטרולוגית. לכל כוכב לכת על פי אסטרולוגיה יש תכונות ומאפיינים שונים המייצגים אותו ומייחדים אותו, וכמו כן, לכל כוכב לכת תפקיד משלו. אסטרולוגיה מתחשבת במיקום ובזוויות הנוצרות בין כוכבי הלכת השונים, כמו כן גם בבתים ובמזלות בהם הם נמצאים.

 

השמש על פי אסטרולוגיה – השמש על פי אסטרולוגיה סממלת את המודעות, את האישיות של האדם, היא מסמלת את אותן תכונות אותן האדם רוכש במהלך חייו באופן מודע, את האופי אותו האדם בונה ומעצב במהלך החיים שלו. השמש משפיעה על התכונות הרצויות, בהן האדם בוחר במהלך חייו, והיא מלווה את ההתפתחות האישית של האדם במהלך שנות חייו.

 

הירח על פי אסטרולוגיה – על פי אסטרולוגיה, הירח הוא כוכב אישי שמסמל את כל עולם הרגשות שלנו. הוא ההפך מהשמש – אם השמש מגדירה את המודע, את הראציונל, את הרצוי, הירח מסמל את כל הצד המופנם, הצד שאין לנו עליו שליטה, הצד האימפולסיבי יותר שלנו. הוא יכול להיות רך יותר, אך הוא גם יכול להיות פזיז יותר ופחות מחושב. הירח מתייחס לכל מה שקשור במשפחה, זכרונות, רגש. הוא מצביע על תחושות הבטן שלנו, ועל תהליך בניית הזהות האישית שלנו על פי עולם הרגשות שלנו.

 

חמה (מרקורי) על פי אסטרולוגיה – על-פי אסטרלוגיה כוכב חמה הידוע בשמו מרקורי גם הוא כוכב אישי, המסמל את הראצינל, את יכולת החשיבה של האדם, את היכולת של האדם להעמיק בדברים, להסיק מסקנות – את היכולת לחשוב בצורה אנליטית. האינטלגנציה, הפוטנציאל האינטלקטואלי. כל תהליכי איסוף הנתונים ויכולת ההתמצאות במרחב, יכולת תנועה ותקשורת – כל אלה קשורים בכוכב חמה.

 

נוגה (ונוס) על פי אסטרולוגיה – כוכב נוגה גם הוא כוכב אישי על פי אסטרולוגיה, והוא כוכב המתקשר אל מזל שור ומאזניים, ובהתאם לכך, מייצג את המצב החומרי והכלכלי בו שרוי האדם. הוא מייצג את הקריירה, את הפרנסה, את מצב העושר החומרי של האדם. את הרצון של האדם בהנאות חומריות ואת המימוש של האדם בעולם החומר. כוכב נוגה מציג גם את הכישורים החברתיים של האדם, את היחס שלו לכסף ואת הנשיות.