חייגו לייעוץ עם מיסטיקנים 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

בסוף תקופת התנאים, במאה ה-2 לספירה, נוצר חיבור קצר שהוא מבין החיבורים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר על הספרות היהודית – ספר יצירה. כנראה שאברהם אבינו כתב אותו, אך זה לא ידוע לגמרי בבירור. הדבר העיקרי שנלקח מהספר הזה, הוא עשר הספירות שמהוות את יסודות הבריאה וכמו כן 22 האותיות – אותיות האלפאבית העברי שביחד מהוות את 32 נתיבות פליאה וחוכמה – כוחות האל.

 

מה שהיה למעשה הוא שעוד לפני שהבורא ברא את היקום, הוא יצר בראש ובראשונה את האותיות, ובכל אחת מן האותיות הוא טמן כוח אנרגטי משלה, כוח שמייחד רק אותה, כוח שמאפיין רק אותה וששייך אך ורק לה – ובכך למעשה יש ביטוי לתחום של נומרולוגיה יהודית. כל אות קיבלה את המקום שלה מסיבה מסוימת, כל אות עוצבה בצורה מסוימת וקשורה לדברים שונים ולתחומים שונים.

 

נומרולוגיה יהודית עוסקת הרבה מאוד בחשיבות הרבה שיש לשם של האדם אל הגורל שלו, אל איך שהחיים שלו נראים, מה הוא אוהב, במה הוא טוב ובמה הוא חלש, מי האנשים שהוא יהיה איתם ועוד. השם הוא הגורם הכי משפיע שיש על הבן אדם, ויש לו משמעות עצומה – בייחוד כאשר מבינים שעל-פי נומרולוגיה יהודית לאותיות יש כוח עוצמתי ואנרגיה חזקה במיוחד שקשה להתעלם ממנה.

 

מהסיבות האלה, פעמים רבות לאדם מומלץ להחליף או לשנות את שמו הפרטי וזאת על מנת לחולל שינוי מסויים בגורל שלו. פעמים רבות, השם אינו מתאים לאדם על פי נומרולוגיה קבלית, והפתרון היעיל ביותר הוא פשוט מאוד לשנות אותו או להחליף אותו לחלוטין. דבר זה יכול לשפר את המצב של האדם, אך על מנת לעשות זאת יש לפנות קודם כל להתייעצות עם רב שמבין בעניין.

 

אומנם לפי נומרולוגיה יהודית בן אדם לא יכול לשנות את הגורל שלו, והשם שהוא נולד איתו ימשיך ללכת איתו במהלך כל חייו, אולם בכל זאת אדם יכול לחולל שינוי מסוים בנתיב בו הוא צועד, וזה בהחלט יכול להיות בעל השפעה גדולה. מה גם שבכל שנה נחרץ גורלנו מחדש, ככה שתמיד יש לנו אופציה לנסות לשנות את המציאות ואת אשר עולה בגורלנו – וזה נתון בידיים שלנו.