אסטרולוגים נותנים לכם תחזית לפי המזל שלכם חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

כאשר הירח עובר מקבוצת כוכבים אחת לקבוצת כוכבים אחרת, נוצר מצב של ירח שחור. הסיבה שהירח הופך לשחור הוא מהסיבה הפשוטה שהוא לא יוצר שום קשר עם הפלנטות וכוכבי הלכת האחרים, אלא שהוא נמצא בינהם, הוא לא נמצא בתוך מקום מוגדר בחלל. הוא למעשה נמצא בין הזווית הקודמת של כוכב הלכת לבין הזווית הבאה של כוכב הלכת.

 

כמשדברים על אסטרולוגיה וניתוח מפות לפי אסטרולוגיה, דנים רבות בנושא של ירח שחור, שכן, על-פי אסטרולוגיה ירח שחור הוא גורם משמעותי בעל השפעה רבה בתחומים שונים, ולכן יש לייחס לו לא מעט חשיבות. מה גם, שהירח השחור הוא גורם משפיע על כל המזלות האחרים, והוא מה שהולך למעשה “לחרוץ את הגורל” של שאר המזלות, ושלב הביניים הזה הוא קריטי.

 

כאשר יש ירח שחור, זה הזמן לקחת הפסקה, ולא לעשות פעולות קריטיות. מדובר במצב ביניים, שהגורל עוד לא נחרץ, וברגע שאנחנו נעשה דווקא בזמן הזה מהלכים משמעותיים – אנחנו לוקחים סיכון רב. בזמן ירח שחור, עלינו להמנע מביצוע תהליכים קריטיים, חתימה על חוזים, חתימה על הסכמים משפטיים, רכישות, ראיונות עבודה, נסיעות, נישואין, ניתוחים, מעברי דירות וכדומה.

 

את כל הדברים הקריטיים, תשמרו לאחר מכן, למצב בו הירח ימשיך את התהליך שלו. כפי שצוין, לפי אסטרולוגיה לירח השפעה רבה מאוד על כל המזלות, וכשהוא נמצא במצב ביניים אין לדעת מה יכול לקרות – לא ניתן לחשב זאת בצורה מדויקת. לכן, כאשר אתם רוצים לבצע החלטות קריטיות, עליכם לחשב באופן מדויק את השעה בה תוכלו לבצע זאת, ולדאוג שזה יהיה אחרי הירח השחור.

 

בשעות ירח שחור, זה הזמן המצוין ביותר לשבת עם עצמכם, להרגע, לעשות חשבון נפש, לראות איפה אתם צריכים לתקן, איפה אתם צריכים לחזק, במה אתם צריכים להשתפר, ממה אתם צריכים לשחרר, איך אתם עוזרים לעצמכם בתחומים השונים ועוד. זמן ירח שחור זה הזמן שלכם להרגע, ועליכם לנצל אותו בצורה האופטימילית ביותר בעבורכם, ופשוט מאוד – לנשום עמוק.