נומרולוגים נותנים ייעוץ טלפוני בכל התחומים שתבקשו:

1901-729-763
המיסטיקנים גם זמינים בוואצפ שלנו:
050-916-3975

נומרולוגיה הוא תחום שקיים מזה שנים רבות, עוד מתקופת יוון העתיקה. המספרים מספרים לנו הרבה מאוד מידע על העולם ועל עצמנו. המספרים אוגרים בתוכם אנרגיה קוסמית עצומה בעלת השפעות רבות בכל תחומי החיים. לכל מספר יש משמעות, תכונות אופי, מאפיינים, חוזקות וחולשות. החיים שלנו ואנחנו מורכבים ממספרים רבים שיוצרים ביחד אנרגיות שונות ומגוונות.

 

נומרולוגיה יכולה להערך בגישות שונות. נומרולוגיה מופיעה בתרבויות רבות מסביב לעולם, וגם ביהדות נומרולוגיה קבלית היא דבר פופולרי מאוד. על פי הקבלה למשל, לאותיות ומספרים משמעות חזקה מאוד – עד לרמה שיש אותיות וצירופים קדושים שאסור אפילו לכתוב ולומר בקול. ביומיום, אנחנו לא נוטים לייחס לאותיות ולמספרים משמעות רבה, אך הנומרולוגיה חושפת אותנו להרבה מאוד דברים שלא הבחנו בהם.

 

ייעוץ נומרולוגי יכול להעשות בשיטות שונות ועליכם לבחור את השיטה שמתאימה לכם כמה שיותר. ייעוץ נומרולוגי לא חייב להעשות בפגישה פיזית, ותוכלו לקבלו גם דרך הטלפון או המחשב – כך שלא משנה באיזה מקום אתם נמצאים או מה השעה – תמיד תוכלו לקבל מענה לשאלות וללבטים שלכם. לרשותכם מגוון ענק של נומרולוגים בעלי המלצות וניסיון רב לבחירתכם.

 

נומרולוגיה יכולה לתת לכם מענה לשאלות החשובות ביותר בחיים – שאלות בנושא פרנסה, קריירה, זוגיות, מטרה, מעברי דירות ועוד. בעזרת ייעוץ נומרולוגי תוכלו לקבל אבחנת אישיות מדויקת, ובכך להבין היטב מי אתם באמת – מהן החוזקות שלכם, מהן החולשות שלכם, וכיצד עליכם לפעול על מנת לממש את עצמכם ולהגיע למיטב שלכם ובכך להגשים את המטרות האמיתיות שלכם בחיים.

 

נומרולוגיה מבוססת בעיקרה על תאריך הלידה שלכם – שהוא מספר הגורל שלכם, המספר המשמעותי ביותר בחיים שלכם. למעשה, כל החיים שלכם מבוססים על אותו המספר, ולמספר זה ההשלכות הגדולות ביותר על החיים שלכם. מספר הגורל מאפשר ליצור מפה נומרולוגית מלאה, בה הנומרולוג יוכל לנתח את האישיות שלכם לעומק על כל היבטיה ולתת לכם הסברים מדויקים בכל ההיבטים.