ייעוץ נומרולוגיה ותורת המספרים ממומחי הנומרולוגיה בישראל לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

נומרולוגיה אינה עוסקת רק במשמעות המספרים, היא גם עוסקת במשמעות האותיות. על פי נומרולוגיה, לאותיות יש מקום מאוד משמעותי בחיינו, והאותיות גם הן, מרכיבות את היקום, אותנו, את הסביבה שלנו ואת המארועות שמתרחשות בחיינו. מהסיבה הזאת, לשם הפרטי שלנו, יש חשיבות יוצאת דופן לפי נומרולוגיה. השם שלנו הוא מבין הדברים בעלי ההשפעה הגדולה ביותר עלינו.

 

לפי נומרולוגיה, קיימים מצבים בהם השם הפרטי שלנו פשוט מאוד פוגע בנו בדרכים רבות. השם הפרטי שלנו יכול לגרום לנו לעצור ולהתקע בחיים, לעצור אותנו מלהגשים את עצמנו, לעשות לנו מזל רע, לגרום לחיים שלנו להראות במצב שלא היינו רוצים שהם יראו. השם שלנו קובע את האנרגיה השולטת בנו, ושם לא מתאים לבן אדם יגרום לדברים ללכת בצורה לא טובה בכלל.

 

אומנם את השם הפרטי אי אפשר באמת לשנות מהרגע שהוא ניתן – השם הפרטי תמיד יילך איתנו לפי נומרולוגיה, והוא תמיד יהיה חלק ממי שאנחנו, אך עם זאת, שינוי שם בהחלט יכול להקל עלינו באופן משמעותי בהרבה מאוד מצבים. על מנת להחליט על שם חדש, אנחנו חייבים לעשות זאת באופן מדויק ביותר, ויש לפנות לייעוץ מקצועי – שכן מדובר בהחלטה גורלית.

 

השם שלנו משפיע על המזל שלנו, ועל החיים שלנו מכל ההיבטים ומכאן, שכל שינוי בשם הפרטי שלנו הוא דבר מאוד משמעותי, בעל השפעות רבות מאוד על העתיד שלנו, וזה ממש לא דבר של מה בכך. כשאנחנו ניגשים לאבחנה נומרולוגית, אנחנו יכולים לקבל אבחנה מדויקת של רמות האנרגיה שלנו, ואיך עלינו להתאים את השם שלנו אל רמות האנרגיה וסוגי האנרגיה ששולטים בנו.

 

חשוב מאוד שיהיה לנו שם שאנחנו מרגישים איתו מאוד נוח, מרגישים אליו חיבור אישי. שם שגורם לנו להרגיש טוב, שנותן לנו אנרגיות חיוביות ושמחות. אחד הגורמים העיקריים שבגללם רצוי לשנות שם הוא במצב שאדם לא מרגיש בנוח עם השם שלו – מצב שהוא בהחליט לא נעים, ושיכול להשפיע על אדם מאוד לרעה, ולכן, גם במצבים כאלה, לפי נומרולוגיה, חשוב להחליף או לשנות את השם בצורה מסוימת.