רפואה טבעית ומומחי הילינג בשיחת ייעוץ טלפונית:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להגיע לריפוי נפשי ופיזי לפי הילינג טבעי ורפואה אלטרנטיבית היא על ידי מדיטציה. תרגול של מדיטציה, לפחות 10 דקות ביום, יכול להביא לשיפור משמעותי ברמת החיים של האדם בהרבה מאוד היבטים, החל מהיבט פיזי ועד להיבט הנפשי. המדיטציה עוזרת למצבים רפואיים רבים, ומתאימה לכולם – החל מילדים ועד למבוגרים וקשישים.

 

בנוסף לכך, מדיטציה מגיעה בהרבה מאוד דרגות קושי כך שכל אחד יכול למצוא את מה שמתאים ונוח בשבילו, ומה שבסופו של דבר עושה לו הכי טוב. מדיטציה לא חייבת להיות מורכבת, היא גם יכולה להיות פשוטה מאוד – מספיק רק לשבת, לעצום את העיניים ולהתרכז בנשימות – גם זה עושה את האפקט. המטרה הגדולה היא להרגע, להתחבר אל הנפש, להתחבר אל האני הפנימי.

 

אנחנו רגילים להיות כל הזמן בלחץ, להיות במירוץ נגד הזמן, בסטרס רב, יש לנו הרבה מאוד מטלות, הרבה מאוד יעדים שאנחנו צריכים לעמוד בהם, הרבה דאגות על הראש. אין לנו הרבה זמן ביום פשוט לא לעשות כלום – כל הזמן הדעה שלנו מוסחת בצורה כזאת או אחרת. על פי הילינג טבעי, זאת הסיבה הישירה לכך שאנחנו מרגישים רע – בכל ההיבטים.

 

הילינג טבעי דוגל בריפוי אנרגטי של הגוף, שמתחיל קודם כל בנפש בריאה. כאשר הנפש אינה בריאה, כאשר מאזן האנרגיות בגוף לא תקין – זה מהר מאוד ניכר החוצה. אנחנו הופכים להיות אנשים הרבה פחות חיוניים, הרבה פחות מרוכזים, יותר עצבניים, יותר לחוצים, יותר כעוסים. מהר מאוד זה בא לידי ביטוי גם בהשפעות פיזיות – כאבים, מחלות ועוד שלל של בעיות כאלו ואחרות.

 

על מנת לעזור לעצמנו, על מנת להביא את הגוף שלנו למצב שהוא יכול לרפא את עצמו, באופן טבעי, ללא כימיקלים – אנחנו חייבים לאזן את רמות האנרגיה בגוף. בסופו של דבר, המפתח של הילינג טבעי הוא קודם כל שהנפש שלנו תהיה בריאה, שנרגע קצת, שנקח לנו כמה רגעים לעצמנו, כמה רגעים של נחת, רוגע ושלווה. בלי זה – אנחנו לא יכולים לרפא את עצמנו בשום דרך.