מיסטיקה מרחוק גם בזמן הקורונה וגם בכללי חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

מיסטיקה היא תחום עתיק יומין, והיא חלק בלתי נפרד מן האנושות. מאז ומתמיד בני האדם ראו צורך במיסטיקה ופנו אל המיסטיקה במצבים שונים, ואפשר לומר כי מיסטיקה היא דבר שנמצא בדם שלנו. במהלך ההיסטוריה, שיטות וגישות שונות התפתחו בהתאם לתרבויות שהיו באיזורים השונים ובהתאם למה שהיה מקובל ונהוג באותם האיזורים ובאותן התקופות.

 

באותו האופן, גישות ושיטות מיסטיקה שונות ממשיכות להתפתח גם היום, וגם כיום אנחנו בעיצומה של התפתחות זרם חדש של מיסטיקה – מיסטיקה מקוונת, מיסטיקה מרחוק. אנחנו למעשה כיום מבינים כי אנחנו יכולים לנצל את הכלי העוצמתי ביותר – האינטרנט, על מנת לעזור אחד לשני, ללמד אחד את השני, להשפיע אחד על השני. האינטרנט מאפשר לנו לאחד כוחות באופן שלא נראה אי פעם.

 

בעזרת האינטרנט, אנחנו יכולים לבצע טיפולי מיסטיקה שונים ולהגיע לאנשים בכל מקום בעולם – זאת השפעה אנרגטית עצומה. אנחנו יכולים לפעול ביחד מכל מקום – אנחנו יכולים לעזור אחד לשני ולשתף אחד את השני בידע שלנו ובניסיון שלנו ובכך להגיע ליותר ויותר אנשים. זה דבר שלא התאפשר לנו אף פעם וזה דבר שלא נראה כמותו לפני כן.

 

האינטרנט הוא מאגר אנרגיה עוצמתי, הוא מכיל בתוכו עולם שלם ואינסופי של ידע ותוכן, ואנחנו יכולים ללמוד ממנו כל-כך הרבה, ולהשפיע על חיים של כל-כך הרבה אנשים, אפילו אם אנחנו לא מכירים אותם. כיום, אנחנו מבינים כי מיסטיקה מקוונת היא דבר שהוא עוצמתי ופרקטי מאוד – וזה בהחלט נמצא במגמה מתמדת של עליה, ועם הזמן נראה גישות שונות שמתאימות את עצמן לתקופה של היום.

 

כך למשל התפתחו טיפולי מיסטיקה בלייב הכוללים גם טיפולי ועידה בהם יכולים לצפות ולהשתתף מספר בלתי מוגבל של אנשים – מדובר בטיפולים היוצרים אנרגיה עוצמתית ביותר. החשיפה שאנחנו יכולים לקבל, היא דבר כל-כך לא מובן מאליו.