לפירוש על חלומות שאתם עפים בהם חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

חלומות בהם אנחנו עפים הם חלומות מאוד נפוצים. הם יכולים להיות מרגשים ואפילו גואלים ומשחררים, אך לעיתים גם להיות דיי מרתיעים (במיוחד לכאלה הסובלים מפחד גבהים). חלומות בהם אנחנו עפים בדרך כלל מציגים שני צדדים שונים. מצד אחד, חלומות כאלה יכולים לייצג רגשות של חופש ועצמאות. מהצד השני, חלומות כאלה יכולים להעיד על רצון לברוח או לנוס מהמציאות של החיים שלנו, מהצרות שלנו, מהמטלות היומיומיות שלנו – מהחיים עצמם.

 

תעופה לבד מתרחשת באופן תדיר יותר. מה שמראה על עצמאות, לעוף לבד. אבל זה לפעמים גם מראה על רגשות חיוביים של הנאה, וממחיש הרגשה של חופש וחירות, מהנורמות החברתיות ומהחיים.

 

חלומות על היריון

חוקרי חלומות טוענים כי חלומות על היריון בדרך כלל מייצגים הכל החל מיצירתיות לפחד. חלומות על הריונות לעיתים מייצגים פחד של אישה מלהיות אמא לא טובה או לא מוכנה. מהצד השני, זה יכול להצביע על קשר שמתחזק. זה יכול גם לנבא בשורות קשות.

 

חלומות על בגידה

חלומות על בגידה על-ידי בני הזוג עם מישהו אחר יכולים להיות מאוד מלחיצים. בהרבה מהמקרים, אנשים מתחילים אפילו לחשוב האם יש דברים בגו – האם החלום הזה הוא לא סתם והוא באמת מעיד על כך שבן\בת הזוג בוגדים? האם חלום בו אתה נבגד באמת אומר שזה עלול לקרות?

 

בזמן שבחלק מהמקרים, חלומות מהסוג עשויים להיות שיקוף של פחדים מתקריות כאלה של בגידה וחוסר אמונים, חלומות מן הסוג הזה לא בהכרח אומרים שבן הזוג באמת בוגד או שיבגוד.

 

זה חלום מהסוג של “מה היה אם” ו”מה אני אעשה אם”. חלומות מן הסוג הזה יכולים להצביע על בעיה של חוסר אמון הנובעת מסיבה כזו או אחרת, בעית נאמנות, ובעיית תקשורת במערכת היחסים. אם אתם או בני הזוג שלכם בוגדים בכם בחלום, אחד מכם אינו מקבל את מה שהוא היה רוצה ממערכת היחסים הזאת כרגע.

 

חלומות על איבוד שיניים

לחלומות על איבוד שיניים עלולות להיות משמעויות רבות. זה יכול לומר שאתם חוששים מאיך שאתם נראים או שאתם מפחדים שאתם לא אטרקטיבים מספיק. זה יכול גם לומר שאתם מודאגים מהיכולת שלכם לתקשר עם אחרים או מודאגים שאמרתם משהו מביך.

 

מה שבאמת חשוב בשיניים הוא היכולת שלהם לנשוך, לחתוך, לקרוע ולטחון. אם השיניים שלך נופלים, אתה מאבד את הכוח הפרסונלי שלך ואת היכולת שלך להיות אסטרטיבי, החלטי ובעל יכולת להגן על עצמך.