חוזי עתידות ומתקשרים מדברים אתכם על הכל בטלפון:

1901-729-763
המיסטיקנים גם זמינים בוואצפ שלנו:
050-916-3975

הקריסטלים הם מקורות אנרגיה קוסמית עצומים שהטבע העניק לנו במתנה. הקריסטלים הם משאבי טבע מופלאים שיכולים לשמש אותנו לכל-כך הרבה מטרות. קריסטלים מאז ומתמיד שימשו ככלי עוצמתי ביותר בעבור תקשור, שכן בעזרת קריסטלים אנחנו יכולים לתקשר עם התודעה העליונה, ולקבל מידע חזיוני על העתיד שלנו. בכל קריסטל אגורה אנרגיה עצומה ומתפרצת, כל אחת ייחודית ויוצאת דופן.

 

תקשור וחיזוי העתיד באמצעות קריסטלים זאת חוויה מאוד מרתקת, והיא מראה עד כמה הקריסטלים הם דבר עצום ונפלא. לכל אבן קריסטל יש משמעות מיוחדת, וברגע שאנחנו בוחרים באבן קריסטל – אנחנו יכולים לדעת בצורה הזאת מה יהיה העתיד שלנו. על מנת לעשות זאת באמצעות תקשור, אנחנו צריכים לבחור אבן קריסטל באופן אקראי, למעשה, אפשר לומר שהאבן היא זאת שבוחרת אותנו.

 

בכל פעם שאנחנו בוחרים באבן קריסטל – אנחנו מגלים עוד ועוד מידע על העתיד, וזאת על פי המשמעות והאנרגיה של האבן הספציפית. ביחד, האבנים מגדירות לנו מסר ברור לגבי הגורל שלנו. זאת למעשה פרקטיקה מאוד יעילה לתקשור, שאומנם אינה יוצרת קשר עם ישויות עליונות, אך היא יוצרת קשר עם התודעה העליונה ומתחברת אל האנרגיה הפנימית הקיימת בתוכנו.

 

הקריסטלים יכולים לשמש גם לריפוי וגם להבנה ואבחון עמוקים של האישיות שלנו. ברגע שאנחנו יוצרים צירופים אקראיים של אבני קריסטל, אנחנו מרכיבים את ההקשרים עצמם. חשוב לזכור, כי הרבה פעמים האבנים יהיו איתנו כנות – ואנחנו לא נאהב את זה בהכרח. אבנים לא באות רק לבשר לנו טובות, אלא ברגע שמשתמשים בהם לחיזוי – הן פשוט מאוד אומרות את האמת, ולא מצטנזרות.

 

השימוש בקריסטלים לצורך תקשור וחיזוי עתידות עוד החל בתרבויות העתיקות. טיפול בקריסטלים הוא טיפול אנרגטי, הכולל בתוכו ניקוי, מדיטציה, הגנות ועוד. חשוב להבין וללמוד את תכונותיהן של האבנים השונות, ואת המשמעויות הייחודיות של צירופים שונים בין אבנים. מה גם, שיש הבדל מהותי בין קריאה באבנים בעבור האדם עצמו לבין קריאה בעבור אנשים אחרים – וזה עוד דבר שצריך לקחת בחשבון.