פתיחה של קלפי טארוט בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

קלפי טארוט מעבר להיותם קלפי משחק חווייתיים, יכולים לשמש גם באספקט טיפולי-רגשי. יש שימושים רבים לטארוט,למשחק,לעבודה רגשית,לפיתוח הדמיון,לפיתוח עבודת צוות במשחק-קבוצתי,לניתוח מצבים בהווה ונסיונות ניבוי העתיד,וכך הלאה. יש בישראל קבוצות שנעזרות בקלפי טארוט למטרות שונות מעבר לחוויית המשחק עצמה. אחת מהן היא ‘פורום הניצוץ’,קבוצה שבמסגרתה יש פעילות עם קלפי טארוט לארגונים ולמנהלים,פעילות לפיתוח מיומנויות שונות לשיפור הפרט והארגון. פורום ‘ניצוץ’ פועל למעלה מעשור ובמסגרתו אלפי ארגונים וחברות,מתחומים שונים,ביניהם מתחומי המלונאות,התיירות,הביטוח וההייטק. הפעילות במסגרת סדנאות טארוט מפתחת בקרב משתתפי הסדנאות יכולות אישיות ומחדדת עבורם כלים פרקטיים לחיים. כך שמי שחושב שהטארוט הוא רק משחק ותו לא, כדאי לו שיחשוב שוב.

השימוש בקלפים כאמצעי לשיפור מיומנויות הוא תופעה ידועה ומוכרת, נמנה רק חלק מערכות הקלפים-הטיפוליים שניתן להשיג בעברית בישראל: קלפי ‘ג’ויה’,קלפי ‘מורנה’,קלפי ‘הביטאט’,קלפי ‘חיוביות’,קלפי ‘כרטיס-שיח’,קלפי ‘חיית השדה’,קלפי ‘אני-בי’,קלפי ‘השערים נפתחים’,וקלפי ‘השמים נפתחים’,ועוד.
קלפי הטארוט כבר מזמן מצויים לא רק על שולחנם של מיסטיקנים וחוזי-עתידות,אלא הם גם אצל הרבה בעלי מקצועות-טיפול,כמו: פסיכולוגים,יועצים,מאמנים אישיים, וכדומה. אחד הפורמטים של משחק הטארוט הוא פריסת ‘השאלה הפתוחה’, וזו מהיותר נפוצות שבה משתמשים אנשי מקצועות-הטיפול. פורמט זה לוקח את המפגש עם הטארוט למסע אישי רוחני,שדרכו אפשר לחשוף את צפונות נפשו ורצונותיו הכמוסים של המטופל/המשחק. חווית הטארוט היא מרתקת,ציורית ומסתורית,ממש כמו נפש האדם,ויש במהלכה חיבור לפולקלור עתיק,למיסטיקה,ויחד איתם גם חיבור מאוד ‘ארצי-ריאלי’ לכאן ולעכשיו,למצב כפי שהוא.

למי שעושה את דרכו עם ה’מתחילים’ בעולם הזה של קלפי טארוט , מומלץ מאוד להתרשם מספר ההדרכה של יואב בן-דב :”קלפי טארוט-הקריאה הפתוחה”,ספר קליט ופרקטי להבנת הטארוט, ספר שזכה בהצלחה בינלאומית. בלינק הבא תמצאו מידע חשוב ומרתק על קלפי טארוט ותוכלו לקנות גם ערכת קלפי טארוט מתוך מיגוון עשיר של ערכות לבחירתכם.