כוחות על טבעיים ממיסטיקנים מומחים בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

במהלך חיינו, כולנו חווים תופעות על טבעיות בצורה כזאת או אחרת, מה שמבדיל הוא שרוב האנשים לא מייחסים לכך שום חשיבות מיוחדת, ולא רואים בכך דבר על-טבעי או חוויה רוחנית. אנשים מצליחים לראות את עולם החומר, ולתפוס אך ורק דברים גשמיים שניתן לראות ולבטא, אך כשזה מגיע לרוחניות, מדובר בתחום אליו לא לכל בני האדם יש גישה. אנשים צריכים להגיע לרמה תודעתית מסוימת על מנת להבין שהם חווים חוויות רוחניות ותופעות על טבעיות.

 

באופן הזה, צירופי מקרים מוזרים מאוד יכולים להתרחש בחיים שלנו, ופעמים רבות נראה כי לא ייתכן שמדובר פשוט בצירוף מקרים – חייבת להיות לכך משמעות מעבר לכך. מדובר על אותם צירופי מקרים נדירים שמתקשרים אחד לשני באופן מופתי ומדויק, שקשה לנו להאמין שהם קרו מעצמם – אלא נועדו לקרות ביחד. תופעה זאת מכונה סינכרוניות, והיא למעשה חוויה רוחנית של תקשור שכל אדם חווה במהלך חייו.

 

דוגמאות לסינכרוניות יכולות להיות: אם אתם מקבלים שיחות או הודעות מאנשים שלא ראיתם במשך שנים, ובדיוק כשחשבתם עליהם הם פתאום צצים בחייכם או שאתם נתקלים בהם, אם פתאום משהו נחלץ לעזרתכם בדיוק כשיש לכם בעיה מסוימת, אם אתם צופים בתוכנית טלוויזיה, ולפתע מתנגן שיר שמדבר בדיוק על החיים שלכם ועל התקופה שלכם, אם לפתע אנשים זרים מדברים איתך על הבעיות שלך בדיוק, אתם מקבלים מסרים בולטים מכל מקום, בין אם זה בכתוביות של סרט, סרטונים, ספרים, כתובות ברחוב ועוד. אם אתם רואים חזרות של ספרות רבות, של סמלים, של מילים וסדרות חשבוניות.

 

תופעות מן הסוג הזה הן תופעות סינכרוניות, צירופי מקרים נדירים שקשה לעכל. איך שני דברים קשורים קורים דווקא באותו הזמן. זה למעשה דרך של תקשור – היקום מנסה להראות לנו משהו, היקום מכוון את נתיב הגורל שלנו. מדובר בצורה מאוד מיוחדת של תקשור, ואנשים רבים מתעלמים מן הסימנים האלה. אדם שחווה את התופעות האלה לעיתים קרובות מאוד, בהחלט יכול לעסוק בתחום של תקשור, שכן זה סימן שיש לו יכולות תקשור מפותחות ביותר.

 

אם אתם חווים סינכרוניות לעיתים קרובות, כנראה שהיקום זיהה בכם את הפוטנציאל, ומנסה להעביר אליכם את הכוח הזה. פקחו את העיניים והיו עירניים למה שהיקום מנסה לומר לכם. אם קיבלתם כוח מסוים, נצלו אותו למטרות הטובות והתמקדו בלהשפיע ולעזור לאחרים עם הידע שלכם.