מומחי מזלות ותחזית לפי המזל שלך בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

מזל טלה, הוא אחד משניים עשר המזלות האסטרולוגיים אותם אנחנו מכירים. מזל טלה שייך ליסוד האש, ומה שמאפיין את יסוד האש הוא הלהט, חוסר המנוח, הרצון תמיד להתקדם, להמשיך, לעשות, לבצע. לפעול בצורה מהירה. לבני מזלות האש יש אגרסיביות מסוימת, שליטה, אך הם גם אנשים שיודעים להוביל, יודעים לבלוט, יודעים תמיד להיות במרכז העיניינים.

 

מזל טלה הוא מזל שמונע מהכוח של האש, של הלהבות, הוא פועל בצורה מאוד אינסטנקטיבית ומהירה, יותר פזיזה, חשוב לו להספיק הכל מהר ולא לפספס דבר. הוא נוטה לעסוק הרבה בעצמו, להתמקד בעצמו, לנסות להבליט את עצמו כמה שיותר. לעיתים הוא נוטה לפספס את האנשים שלצידו, ומתמקד יותר בבעיות של עצמו תוך התעלמות ממה שקורה אצל אחרים.

 

מזל טלה הוא מזל ששואף להגיע כמה שיותר רחוק, תמיד להיות הכי טוב, הכי חזק, הכי בולט. מזל טלה שואף להצליח ולכבוש את הפסגה, הוא שואף להגיע להישגים גבוהים יותר מכולם. למזל טלה מתאים מזל שיאזן אותו, מזל רגוע, שליו, שיודע להכיל אותו. מה גם, אדם כזה שימתן את האש. כאשר האש בוערת בצורה מתונה, היא נעימה, אבל כאשר היא יוצאת משליטה – היא הרסנית.

 

מזל טלה עם מזל טלה למשל, זה שילוב לא טוב. מדובר בשילוב שיצור הרבה מאוד ויכוחים, הרבה מאוד מאבקי כוח. כל אחד ינסה להוכיח את צדקתו, כל אחד ינסה להראות את הכוח שלו ואת העוצמה שלו. זאת תהיה זוגיות מאוד אינטנסיבית, בה יש תחרות רבה, ורצון של כל אחד להוכיח שהוא יותר טוב מהשני, ולכן, מזלות טלה לא הולכים טוב ביחד עם מזלות טלה אחרים.

 

לעומת זאת, מזל טלה עם מזל מאזניים זה חיבור מצוין. מזל מאזניים הוא אחד ממזלות האוויר, והאוויר ממתן את האש – הוא גם נותן לה להמשיך לבעור ולא להכבות, וגם בעזרת שילוב מתון של שניהם ניתן ליצור להבה נעימה, מאוזנת, נוחה. כך גם המזלות, ישלהם את היכולת לאזן אחד את השני, להשלים אחד את השני ובסופו של דבר ליצור משהו אחד גדול ושלם בכל ההיבטים.