מזלות וכוכבים, קוראי מזלות וחוזים בכוכבים גם בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

לבני שבוחרים בן זוג, חשוב מאוד לחשוב על כך הרבה מאוד פעמים, שכן לבן זוג יש השפעה מאוד מאוד גדולה על החיים שלנו. הפרטנר שלנו יכול לשנות את החיים שלנו מקצה לקצה, ולהיות עם פרטנר של מתאים לנו, יכול להסב נזק בלתי הפיך לאין שיעור. מהסיבה הזאת, חשוב מאוד לדעת לבחור את בן או בת הזוג שלנו בקפידה, והדבר הראשון אותו יש לבדוק הוא התאמה בין מזלות.

 

המזלות שלנו הם מה שמגדיר אותנו, מה שמגדיר את האופי שלנו, את מה שאנחנו טובים בו, את מה שאנחנו לא טובים בו, את סוג האישיות שלנו, את מה שאנחנו מצליחים להסתדר איתו ומה שלא, החוזקות והחולשות שלנו, ועוד. באופן הזה, מזלות לא תואמים פשוט מאוד לא יסתדרו – שכן התכונות שלהם פשוט מאוד לא מתאימות, ולפני שמחליטים לצאת – חשוב מאוד לבדוק התאמה זוגית.

 

על מנת לעשות התאמה זוגית בין מזלות, יש להשתמש במפת הלידה האישית שכוללת את מצבם של גרמי השמיים בזמן הלידה. משם ניתן להסיק על תכונות האופי, מה שיכול לספר לנו האם המזלות יסתדרו או לא. המזל שלנו הוא למעשה קבוצת הכוכבים בשמיים, ולפי מיקום השמש והירח ביחס לכוכבים שלנו, אנחנו יכולים לחשב את הזוויות שנוצרות ולהסיק הרבה מאוד מסקנות.

 

מה גם, שלכל אחד מן המזלות יש יסוד. יש מזלות מיסוד מים, אש אדמה ואוויר שלכל אחד מהם מאפיינים שונים שייחודים להם, וחשוב מאוד לוודא שאין התנגשות. כך למשל, מזלות מים הם אנשים מאוד רכים ורגישים, אנשים שמאוד זקוקים לתשומת לב ולקרבה, ואילו מזלות אוויר למשל הם אנשים מאוד אנליטיים, מאוד אינטלקטואלים, אוהבים חשיבה מחוץ לקופסא, אוהבים ללמוד.

 

מזל אש ומזל אוויר מסתדרים מצוין שכן האוויר הוא מה שמצמיח את האש, הוא מה שמוסיף חמצן לאש והופך אותה לגדולה ועוצמתית יותר. לעומת זאת, אש ומים זה שילוב גרוע, שכן המים מכבים את האש, מחלישים אותה, הורסים אותה. מים הולכים בצורה טובה עם אדמה, שכן מים בשילוב עם אדמה מצמיחים לנו צמחיה, מפרים את האדמה. מהסיבה הזאת, שילוב של מים ואדמה הוא מצוין.