קלפי טארוט בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

קלפי טארוט מורכבים בסך הכל מ-72 קלפים, כאשר הם מחולקים ל-2 קבוצות עיקריות – “הסדרה הראשית” – הלא היא הארקנה הגדולה והיא מכילה 22 קלפים, כשלכל אחד מן הקלפים יש שם ומספר סידורי. הסדרה הראשית למעשה מייצגת לנו איורים של דמויות יחידניות לרוב, דמויות שהיו דמויות מפתח באותה התקופה בה נוצרו קלפי טארוט ומכאן שיש להן משמעות מאוד ייחודית.

 

הסדרה הראשית למעשה מייצגת לנו מסע שאנחנו עוברים בחיים שלנו, תהליך של שינוי. המסע מתחיל בקלף השוטה, שהוא קלף מספר 0. השוטה, הוא דמות מבולבלת – הוא לא יודע מה הוא צריך לעשות, הוא לא יודע לאן הוא צריך לפנות, הוא לא יודע לאן פניו מועדות. הוא מסתכל אל האופק – אך אין לדעת מה יש באופק. הכל לא ברור. בדרכו, השוטה פוגש דמויות שיעזרו לו בסופו של דבר למצוא את האני האמיתי שלו.

 

קלפי טארוט בסופו של דבר חגים סביב ההגשמה העצמית, החיפוש אחר המטרה, הגשמה ומימוש של השאיפות. בסופו של דבר, מה שהאדם צריך בחיים זה למצוא את הייעוד האמיתי שלו – את מה שיגרום לו לקום בשמחה כל בוקר, וזה דבר שהרבה מאוד אנשים לא מצליחים למצוא. קלפי טארוט יכולים לעזור לנו להבין מי אנחנו באמת, ולאיזה כיוון אנחנו צריכים לכוון.

 

הקבוצה השנייה של הקלפים היא “הסדרה המשנית” שמכילה בתוכה 56 קלפים, וגם היא מחולקת לארבעה קטגוריות, כאשר כל קטגוריה מייצגת יסוד אחר. הסדרה המשנית בשונה מהסדרה הראשית לא מציגה לנו דמויות מפתח, אלא איורים פשוטים הרבה יותר. הם לא מייצגים סיטואציות. בסדרה הראשית, אנחנו ממש יכולים להבחין בסיטואציות – לא רק בדמויות על גבי קלפי טארוט.

 

הסדרה המשנית למעשה מייצגת בכל פעם עצם מסוים – בין אם זה מטבע, מטה, גביע או חרב, כאשר כל עצם הוא למעשה סימבול שמייצג תחום אחר בחיים שלנו. הקלפים ממסופרים בדיוק כמו קלפי המשחק הרגילים, כאשר יש קלפי אס, יש מלך מלכה ונסיך, וכל השאר מייצגים את אותם האלמנטים לפי המספר שלהם כאשר 1 הוא הראשון ו10 הוא האחרון. הקלף הארבע עשר הוא האס למעשה.