קלפי טארוט ופותחים בקלפים בשיחת ייעוץ טלפונית 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

קלפי טארוט אינם מציגים את המציאות כפי שהיא, אלא מציגים אותה באמצעות סימבולים שבאים להעביר מסר הרבה יותר עמוק ומסתורי. מה שמאוד יפה בסימובוליות של קלפי טארוט הוא שכל אחד יכול לפרש את זה בצורה אחרת ולקחת את זה למקום שלו. קלפי טארוט באים לתת לנו פרספקטיבה שונה על החיים שלנו וללמד אותנו לראות את הדברים בצורה אחרת ולחשוב על דברים יותר לעומק.

 

אנחנו נוטים לקחת דברים כמובן מאליו, אבל קלפי טארוט מלמדים אותנו ששום דבר לא קורה סתם, ושעלינו לייחס חשיבות לכל דבר – שכן לכל דבר יש השלכות על נתיב החיים שלנו. אם כן, על מנת להבין את קלפי הטארוט חשוב מאוד להבין את הסימבוליות שהם מייצגים ואת המשמעויות שלהם. קלפי טארוט מכילים בתוכם מוטיבים סימבוליים שחוזרים על עצמם.

 

מוטיב המלאך על פי קלפי טארוט –

המלאכים בקלפי טארוט בכלליותם מייצגים מסרים. למעשה, המילה מלאך מגיעה מהמילה היוונית “אנגלוס” שמשמעותה שליחים. המלאכים הם שליחים שבאים להעביר לנו מסרים מהעולם הרוחני אל העולם הגשמי שלנו. המלאך היא דמות טהורה, שמסמלת דאגה, טוב לב, רוך, השגחה. המלאכים נועדו לשמור על הבן אדם ולהדריך אותו – להראות לו את הטוב ולנתב אותו לכיוון האור.

 

המלאכים הם שליחים של האל, הם המתווכים ומהקשרים בין העולם הרוחני אל העולם הגשמי. המלאכים יכולים לעבור ממימד אחד למימד אחר ומתחום אחד לתחום אחר. הם יכולים לעשות זאת, כוון שהם מודעים כיצד לנתב את הרוחניות והאנרגיה למטרות שלהם.

 

כאשר בפתיחת טארוט מוצג בפניך מלאך, זה אומר שהמלאך מנסה להעביר לך מסר מסוים. זה אמור לגרום לכם להעלות השארות לגבי איזה סוג של מסר זה, ומה יכול להיות שמנסים לומר לך? המלאכים מגיעים אל העולם בצורות שונות, וקלפי טארוט הם עוד דרך בה הם יכולים להראות את עצמם. לכן, אם יצא לך מלאך בקלף, מדובר בהתגלות של מלאך.

 

הקלפים האחרים שיצאו בפתיחה יכולים לעזור לכם להבין לעומק יותר איזה מסר ניסה להעביר לכם המלאך. זה דורש מחשבה עמוקה עם עצמכם – וזה בדיוק מה שמלאכים דוגלים בו. מחשבה עמוקה, תודעה גבוהה. הבנת הנסתר והלא מובן, רוחניות גבוהה וטוהרה.  בכל דבר, עלינו לזכור שהמלאכים איתנו ולצידנו והם משגיחים עלינו בכל עת, לכן חשוב מאוד להקשיב למה שיש להם לומר לנו.