למיסטיקנים שלנו יש חוש שישי, חייגו לקבלת מידע במיסטיקה 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

בוודאי לא אחת יצא לכם להתקל במושג החוש השישי בהקשר של מיסטיקה. למעשה, ניתן אף לומר כי מיסטיקה מבוססת על פי החוש השישי, שכן, בלעדיו, מיסטיקה לא יכולה להתקיים. המושג חוש שישי עשוי להשמע מבלבל ולא מובן, על איזה חוש בדיוק מדובר ומה היכולות שלו? האם יש אותו לכל בני האדם? האם אנחנו יכולים לפתח אותו?

 

אם כן, החוש השישי על פי מיסטיקה, שמוגדר במילים אחרות כתפיסה על-חושית, הוא למעשה כל המידע שאנחנו מקבלים שלא מגיע מהחושים הפיזים המוכרים, אלא מהתודעה. זה דבר שקצת קשה להבין, שכן הוא מאוד מופשט – קשה לנו לתאר חישה ללא שימוש בחושים הפיזיים שלנו. אנחנו רגילים לחמשת החושים שלנו בעזרתם אנחנו חשים וחווים את העולם.

 

אך החוש השישי הוא למעשה חוש מסוג אחר, הוא חוש רוחני ולא פיזי. הוא מאפשר לנו להגיע לרבדים העמוקים של התודעה, ולהבין את הדברים שהאדם הרגיל המשתמש בחמשת החושים כלל אינו יכול להבחין בהם. בדיוק מהסיבה הזאת, מיסטיקה נשמעת הזויה ובדיונית עבור מרבית האנשים – כיוון שמבחינתם, על פי חמשת החושים שבעזרתם הם חווים את העולם, מיסטיקה אכן בדיונית.

 

מיסטיקה לא הייתה יכולה להתבסס לולא החוש השישי, שמאפשר לאנשים לראות את העולם שמעבר, לחוש בדברים שאחרים לא מצליחים לחוש בהם באמצעות מערכת החישה הפיזית שלנו. על כן, בעבור האדם הממוצע, מיסטיקה היא אכן בדיונית, שכן, הוא לא מצליח לתפוס אותה בעזרת החושים שלו. מיסטיקה מדבר על הנסתר, על המעבר, על דבר שהם מעבר לתפיסה ולתודעה האנושית.

 

מיסטיקה מתבססת על אותו המידע שלא מגיע מהחושים הפיזיים, כך למשל כשבמצעים תקשור, המתקשר לא באמת שומע או רואה את הישות העליונה בעזרת האיברים הרגילים, אלא הוא חש את האנרגיה באמצעות אותו החוש השישי שמאפשר לו לחוות את העולם שמעבר – את העולם הרוחני.