שואלים את הטארוט פתיחה מקצועית בקלפי טארוט בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

תחביבים שממלאים לנו את הזמן הפנוי הם דבר מוכר לנו עוד מהילדות. רובנו אספנו אוסף-כלשהו,כמו בולים או ניירות-מכתבים, פרפרים, עלים מיובשים, סדרות של קלפים, מחקים עם ריח, חלזונות, תולעי-משי בקופסא, חלוקי נחל, כפתורים צבעוניים. מי לא זוכר את האוספים שלו מהילדות שלו?! הם מילאו את שעות הפנאי,ממש כמו שמשחקי-החצר  מילאו אותו בהרבה עניין וחוויות וכיף. גם היום, למרות האינטנסיביות של החיים, יש עדיין ‘זמן פנוי’,יש תרבות פנאי,ישנם תחביבים ועיסוקים וסדנאות-אינספור למילוי שעות-הפנאי בתוכן. אל ה’חלון’ הזה אפשר להכניס בכיף גם את קלפי הטארוט.
 
קלפי טארוט הומצאו בימי הביניים, ככל הנראה באירופה, לצרכי משחק. הם שימשו כלי-חוייתי למשחק בקבוצות גם ב’חצרות’ של האצילים,וגם כמשחק לסוג של ניבוי עתידות. במרכז המשחק היו מציבים שאלת-מפתח לגבי העתיד,ופריסת הקלפים ומהלך-המשחק עצמו הם שהיו כביכול מספקים את התשובה לשאלת-העתיד. ערכות קלפי טארוט יש בכלמיני וריאציות,הן כוללות בין 22-78 קלפים וגם ספר-הדרכה. משחק הטארוט תורגם להרבה שפות ונפוץ בהרבה ארצות,הוא חוצה תרבויות, וקיסמו הרב פועל שנים רבות על מיליוני אנשים בכל העולם. הטארוט מאופיין במסתורין ובפולקלור קסום, גם בשל העובדה שהצוענים השתמשו בקלפי הטארוט לפני מאות שנים לחיזוי עתידות. 
 
קלפי טארוט כוללים את הדמויות והאובייקטים הבאים: התליין,השוטה, שמש,ירח, מטות,מטבעות הכהן,הקיסרית,הנזיר,גלגל המזל,כח,המרכבה,המגדל,יום הדין,ועוד. לכל דמות בקלפים יש סימבוליקה-מוסכמת,ובמהלך המשחק תוך כדי ‘הפריסה’ של הקלפים מתנהלים המשתתפים בהתאם למאפייני הדמויות ולהוראות שהן מבטאות. בגדול,המשחק אמור לתת תשובה בסופו לשאלה-המרכזית שהועלתה בתחילתו על ידי המשתתפים. חוויית המשחק בטארוט משלבת דמיון עם אסטרטגיה,סקרנות עם הרפתקנות,מסתורין ופולקלור,ובכך היא מספקת גם מפגש-חברתי עם תוכן וכיף אמיתי. 
משחק הטארוט יכול להיכנס למקום של כבוד למסגרת הזמן-הפנוי שלכם,יכול לשמש משחק חווייתי לכל המשפחה,לבני זוג,לערב נחמד בסלון עם כמה חבר’ה,ולקחת אתכם למסע שינתק אתכם קצת מכל הבלאגן של הפוליטיקה והקורונה,המסכות הבידודים,הבדיקות והגרפים,וכל שאר ה’אייטמים’ שכבר נמאסו על רובנו.  בלינק הבא תמצאו מידע מדליק על קלפי טארוט ותוכלו לבחור לעצמכם ערכת טארוט ש’תגניב’ לכם את הזמן הפנוי.