מקצועני נומרולוגיה וקבלה יועצים לכם בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

על פי נומרולוגיה, הספרה 1 והספרה 5 קשורות אחת בשנייה באופן יוצא דופן. הספרה 1, מייצגת ביטחון עצמי גבוה, אנרגיה, מנהיגות, חוכמה, שליטה, יציבות. הספרה 5 על פי נומרולוגיה מתחברת אל כוכב חמה – הכוכב של הקריירה והפרנסה. אם ביחד נחבר את שני המספרים, נקבל את הספרה 6, והספרה 6 היא ספרה רכה מאוד, רומנטית, מתחברת אל כוכב נוגה שמשפיע על מערכות היחסים ואהבה. לספרה 6 יש אישיות מאוד ממגנטת וקריזמתית שגורמת לאנשים אחרים לרצות להיות בקרבתה.

 

אם כן, הספרה 15 על פי נומרולוגיה היא המנהיגה, בעלת הכושר הכלכלי, והחוש העסקי המפותח, אך עם זאת היא מכילה בתוכה המון רוך ורומנטיות ורצון לקרבה, אהבה וזוגיות. החיבור בין הספרות 1 ו-5 יוצר אישיות מאוד יוצאת דופן ומעניינת שכן לרוב אנשים נוטים לבחור בין קריירה לאהבה, משפחה וזוגיות ונותים לתעדף דבר אחד מן השניים שכן קיימת מאין סתירה בינהם וקשה לנו לראות אותם ביחד, אך הספרה 15 מוכיחה לנו דבר אחר לחלוטין.

 

הספרה 15 על פי נומרולוגיה מייצגת את השילוב המושלם בין רומנטיות לחומריות, בין הרגש אל השכלתנות והשאיפה להצלחה כלכלית ולקריירה מפוארת. זה יכול להצביע על כך שהאדם מחפש קשר רומנטי חזק מאוד, אך הוא לא יכול להתעלם מן הפן הכלכלי שמאוד חשוב ומאוד קריטי ומהותי בעבורו. חשוב לו שלפרטנר שלו יהיה כסף, או קריירה מצליחה.

 

אנשים השייכים אל הספרה 15 על פי נומרולוגיה אוהבים להיות בקרב אנשים רומנטיים ורוחניים, והעקרונות האלה חשובים מאוד בשבילם. אנשים שהספרה 15 שולטת אצלם, יסתדרו בדר”כ מצוין עם אנשים אחרים, הם אנשים קריזמטיים וסוחפים ואנשים אחרים מאוד נהנים להיות בקרבתם ולשמוע את מה שיש להם לומר. הם אנשים מאוד גמישים ומתאימים את עצמם לכל אחד, ויש להם השפעה מאוד גדולה וחיובית על אחרים.

 

החסרונות של הספרה 15 לפי נומרולוגיה, הם שאנשים השייכים אליה מרשים לעצמם להשפיע על אחרים, ואם ההשפעה שלהם היא שלילית, זה עלול ליצור בינם לבין אחרים קשרים לא בריאים של ניצול ואינטרס, והם עשויים לגרור אנשים למצב לא טוב. בגלל שהם מונעים מאוד על ידי כסף, זה יכול לגרום להם לנקוט בכל האמצעים, גם אם הם לא מוסריים במיוחד. בנוסף לכך, אנשים המשתייכים אל הספרה 15 הם בדר”כ חמי מזג.