נומרולוגיה מספרים, נומרולוגיה זוגיות, נומרולוגיה קבלית, נומרולוגים בשיחה טלפונית:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

 

נומרולוגיה, עוסקת במהותה במספרים ודנה בדרכים בהן המספרים משפיעים על חיינו באופן אישי ובאופן קולקטיבי. המספרים באים לידי ביטוי בהרבה מאוד היבטים, ולמעשה, בעזרת מספרים, ניתן להעריך כל דבר. אפשר לנתח בעזרת המספרים תאריכים, מאורעות, אישיות, חפצים ובעלי חיים – לכל דבר יש את המשמעות הנומרולוגית שלו. העולם שלנו, בנוי באופן סימטרי, ומכיל בתוכו מחזורים רבים.

 

באופן הזה, הירח תמיד ימשיך להסתובב סביב כדור הארץ, וכדור הארץ ימשיך להסתובב סביב השמש – מדובר במחזורים שחוזרים על עצמם שוב ושוב במשך מיליוני שנים, פעולות שלעולם לא מפסיקות – וזאת האנרגיה הקוסמית של היקום שלנו. הכל פועל באופן סימטרי ומדויק, מתוזמן באופן ברור וחד משמעי, הכל קורה באופן קבוע. את המחזורים, נומרולוגיה מנתחת על פי משמעויות המספרים.

 

בנומרולוגיה, לתשעת המספרים העשרוניים משמעויות ייחודיות להם. כל מספר הוא בעל משמעות שונה, וכל מספר מכיל בתוכו אנרגיה מתפרצת, מאפיינים שונים, אופי שונה, והשלכות שונות. בדרך הזאת, נהוג לחלק את מחזור השנים למחזורים של תשע שנים – כל אחד מייצג ספרה אחרת, ובאותו האופן, לכל שנה במחזור יש אופי משלה, מאפיינים ותכונות משלה, והשפעות הייחודיות לה.

 

באופן הזה, לשנה הראשונה במחזור, המייצגת את הספרה 1, תהיה משמעות זהה לזאת של הספרה 1- זאת תהיה שנה של התחלות חדשות, שנה של הזדמנויות חדשות, דף חדש, פרק חדש בחיים. אנחנו צפויים להתקל בהזדמנויות שונות שיפתחו בפנינו, ודלתות נוספות שיפתחו בפנינו. בשנה הראשונה במחזור זה הזמן לקחת החלטות נועזות, להגשים דברים שרצינו, להעז לשנות כיוון בחיים.

 

לעומת זאת, השנה השנייה, כספרה 2 לפי נומרולוגיה, היא שנה של רגישות, שנה בה אנחנו רוצים יותר להתמקד בעשייה משמעותית, במשהו שיספק אותנו, שימלא אותנו, שיגרום לנו להרגיש שלמים ומאוחדים ביחד עם הנפש שלנו. זאת שנה מאוד טובה למערכות זוגיות חדשות, לקשרים חדשים, להתקרב לאנשים, לפתח חברויות חדשות. זאת גם שנה מאוד טובה ומתאימה לפיריון.