פתיחה של קלפי טארוט וחיזוי עתידות מדויק לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

קלפי טארוט משמשים אותנו רבות כאשר אנחנו רוצים ללמוד על העולם שסביבנו ועל החיים שלנו. קלפי טארוט נותנים לנו פרספקטיבה אחרת על החיים שלנו, הם נותנים לנו אופציה אחרת איתה ניתן להתייעץ בעת צרה, הם מציגים בפנינו את המציאות בדרך שונה מזו שאנחנו רואים. קלפי טארוט מאפשרים לנו לראות את העולם שמעבר, לגלות את הנסתר לנו, את הדברים שאנחנו בדר”כ מפספסים במהלך היומיום.

 

במקור, קלפי טארוט עוצבו לשם משחק, אך בנוסף להיותם קלפי משחק, קלפי טארוט הם קלפים שיכולים לחזות את העתיד, או לפחות, לשקף לנו את העתיד, ולהציע לנו אלטרנטיבה לפיה נוכל לפעול על מנת לנווט את המסלול שלנו – לבחור את הנתיב שלנו. הם מעין מורה דרך, הם מכווינים אותנו בדרך אל ההגשמה העצמית שלנו.

 

קלפי טארוט בסדרת הארקנה הגדולה, מציגים את המסע של השוטה – את הדמויות שהוא פוגש בדרך, את התפקיד של כל דמות ומשמעותה בחייו – עד שבסוף הוא מגיע לסוף המסע. זה מושל אותנו אל השוטה, שבהתחלה הוטה תוהה בדרכים, אבוד, אינו יודע מה לעשות ולאן לפנות, אינו יודע מה הוא רוצה מעצמו, והוא פשוט מתחיל לצעוד במסלול החיים שלו.

 

בדרך פוגש השוטה דמויות רבות, שלכל אחת מהן תפקיד בחייו – שכן אנחנו מדברים על התקופה הקדומה בה לדמויות האלה באמת הייתה משמעות על חיי השוטה. השוטה כמובן הוא נמשל אלינו. כל דמות מציגה בפנינו דברים טובים יותר וטובים פחות, ובסופו של דבר, כל דמות מלמדת אותנו שיעור מסוים וחשוב בחיים שלנו.

 

אנחנו יכולים לבחור לקחת את הדברים שקלפי טארוט מלמדים אותנו למקומות טובים, וליישם אותם בצורות כאלה ואחרות, ואנחנו יכולים לבחור להתעלם ממה שקלפי טארוט מנסים לומר לנו, אבל בשני המקרים אנחנו נשפיע רבות על נתיב החיים שלנו. קלפי טארוט מציעים לנו דרך אחרת להגיע אל ההגשמה העצמית שלנו – דרך הרבה יותר ייחודית ומיוחדת.