הילינג – המסע שלך לשלווה נפשית

חייגו עכשיו לקו החם שלנו וקבלו תשובות לכל השאלות בנושא “הילינג” במקום:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

הילינג הוא תחום שאיננו רפואי-מדעי קלאסי, אך תחום של ריפוי ‘רך’ לא-פולשני, מבוקש ונפוץ, שעוזר למיליוני אנשים לפתור בעיות של מתח פיזי,מתח בכלל,לחץ נפשי,כאבים,מיחושים למיניהם,סטרס וכו’. פירוש המילה ‘הילינג’ באנגלית הוא ‘ריפוי’,’הבראה’. ההילינג מבוצע בשני אופנים עיקריים – האחד ללא מגע, והשני במגע קרוב. ההילינג שמבוצע ללא מגע יד אדם מבוצע באמצעות ‘ריפוי באנרגיה’ ריפוי מרחוק, כשבעת הטיפול המרפא-ה’הילר’ לא נמצא במקום שבו נמצא המטופל, אלא הוא ‘שולח למטופל כוחות-ריפוי’ ממקום אחר.

הילינג במגע קרוב נוצר כשה’הילר” המטפל מרגיש בידיו-שלו חום עז (או קור) ומפעיל מהאנרגיה הזו על גוף המטופל. לרוב לפני ביצוע הטיפול בהילינג, מתקיימת שיחת-איבחון בין המטפל והמטופל, במהלכה מתברר הקושי/הגורם שבעקבותיו פנה המטופל אל המטפל. ישנם טיפולי הילינג בהם נעזר המטפל במוסיקה,אור נרות, קלפים,אבני חן ,קטורת ועוד. לפי ההילינג לכל אדם יש בגופו ‘שדה-אנרגיה’ ועבודה נכונה של ההילר יכולה להביא לאיזון של אותו ‘שדה מגנטי’ של המטופל ובכך להיטיב את מצבו הפיזי והרוחני כאחד.

ההילניג ‘מגשר’ בין העולם האנרגטי לעולם הפיזי. ההילינג קרוב לטיפול נוסף שמבוצע ללא מגע ומוכר בשם ”רייקי”. בעת הטיפול המטופל ירגיש בדרך כלל לפחות אחת מהתופעות הבאות: חום,עיקצוצים,דופק משתנה,רעידות,עייפות ו’כובד’ ועוד. לאחר הטיפול לרוב יחוש המטופל הקלה משמעותית, או עייפות וכובד, אם במידי ואם אף יממה לאחר הטיפול. ישנו גם תחום של ‘תטא הילינג’,שבו המטפל בעצם מטפל בעצו ומרפא את עצמו באמצעות ‘עבודה פנימית’ רוחנית ופיזית,תחום זה נוסד על ידי ויאנה סטיבל בארצות הברית. במרוצת השנים יותר ויותר אנשים נעזרים בטיפולי הילינג, גם אנשים שבעבר היו סקפטיים לגביו ולכל מה שקשור ב’רפואה אלטרנטיבית’,כולל קופות החולים ה’ממוסדות’ בישראל שכיום מכבדות את ה’רפואה האלטרנטיבית’ ואף משלבות במסגרת פעילותן טיפולים מעין אלו. אם שקט נפשי ונינוחות פיזית חשובות לך – חובה להיכנס ללינק הזה למידע מפורט יותר ולרשימת קורסים ומטפלים בתחום.