הילינג אנרגטי מטפלים, עבודה אנרגטית על השדות המגנטיים, והכל בשיחת טלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הילינג טבעי לכל גישותיו רואה את גוף האדם כמערכת הפועלת בצורה הרמונית, וכי חובה שרמות האנרגיה בגוף יהיו מאוזנות על מנת שהגוף יוכל לתפקד במצב תקין. כל סיטואציה של חוסר איזון אנרגטי, יכולה לגרום להופעה של סימפטומים רבים – כאבים, חרדות, לחצים, מתחים, דכאונות, מחלות ועוד הפרעות פיזית ונפשיות כאחד.

 

הילינג אינו רואה הבדל בין הפרעה פיזית לנפשית – שכן ברגע שיש בעיה במקום אחד, סימן שהגוף מאותת לנו שעלינו לעשות שינוי, כי מדובר בבעיה הרבה יותר עמוקה. כאשר כואב לנו הראש, הכאב עצמו הוא בסך הכל סימפטום – זה שניקח כדור ונשתיק את הסימפטום לא באמת אומר שטיפלנו בשורש הבעיה – מה שגרם לאותו כאב להופיע.

 

על פי הילינג, אותו הכאב שהופיע אצלנו הוא הדרך של הגוף שלנו לספר לנו שהוא נמצא במצוקה מסוימת, שיש בעיה הרבה יותר עמוקה שעלינו להפנות כלפיה את תשומת ליבנו ולטפל בה, כך שלמשל כשהגוף מתייבש, הראש אוטומטית מתחיל לכאוב. אם במצב כזה ניקח כדור לכאב ראש, אנחנו שמים את עצמנו בסכנה שכן כעת אנחנו לא חשים בסימפטומים אבל הגוף נמצא בסכנה ממשית.

 

על כן, הילינג דוגל בטיפול של בעיות מהשורש – הילינג אינו מפריד בין גוף לנפש – הוא רואה את הגוף ואת הנפש כמקשה אחת בה יש לטפל במקביל, ולא ניתן להפריד את הגוף ואת הנפש, ועל כן, המצב הבריאותי של האדם משפיע רבות על המצב הנפשי שלו. מהסיבה הזאת בדיוק, הילינג דוגל בניקוי רעלים.

 

ניקוי הרעלים מחדש את האנרגיות בגוף, הוא עושה ריסטרט למערכת שלנו, מאפס אותה, גורם לנו להתחיל מאפס – ממצב מאוזן. ביום יום הגוף שלנו מתמלא ברעלים שפוגעים בנו – פוגעים בנפש ובבריאות שלנו, ואנחנו חייבים לטהר את עצמנו על מנת להרגיש הקלה ושלווה נפשית ופיזית.