לרפואה טבעית ורוחניות ברמה גבוהה חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

ההילינג היא שיטה רחבה של צורות ריפוי טבעיות שונות באמצעות אנרגיה. ההילינג יוצא מתוך הבנה שהכל בעולם מונע מאנרגיה. כיום, אפילו המדע טוען שהכל הוא תוצר של המרות אנרגיה.

האנרגיה, מחברת בין הגוף והנפש, בין הרוח לחומר. עוברת בין מקומות, מטעינה אותנו ברגשות, בכוחות ובעוצמות. האנרגיה מצויה בכל מקום, בכל זמן. ניתן לאבד אותה, להחזיר אותה, להשתמש בה לטובה, להשתמש בה לרעה, ובעיקר ללמוד ממנה הרבה. בעזרת ההילינג, ניתן להשתמש באנרגיה על מנת לרפא החל ממחלות חשוכות מרפא ועד לדכאונות, בעיות נפשיות, ספקות, תהיות, קשיים וכדומה.

 

ההילינג עושה זאת בשיטות רבות. ההילינג מנצל את האנרגיה הזמינה ביקום, כדי להפיק ממנה את המיטב, כדי לתת מהידע שלו ולעזור לאחרים להפיץ את האור. עבודת הריפוי עם שיטות ההילינג משפיע על הגוף בכל הרבדים.

 

קיימות שיטות שדרך הטיפול היא איזון ההילה – השדה האלקטרומגנטי המקיף אותנו. יש שיטות בהם מאזנים את הצ’אקרות. יש את שיטות ההילינג הרוחני, תוך התחברות לנשמה. ההילינג משפיעה בעוצמות רבות – פיזית ונפשית. בעזרת ההילינג ניתן גם להעזר בישויות עליונות על מנת לקבל את האנרגיה ולהעבירה הלאה.

 

אירועים קשים שאנחנו חווים ביום יום, טראומות, קשיים, אבידות, גורמים לרמת האנרגיה שלנו לרדת, ולנשמה שלנו לשקוע באובדן. כעס, פחד, בהלה, יוצרים אצלנו אנרגיות מאוד קשות, וגורמים לנו להרגיש רע מאוד. אנחנו מנסים להתקדם-  אך מרגישים שאנחנו פשוט לא מצליחים. תחושת הכאב והדכאון שולטת בנו ומקשה עלינו להתקדם הלאה, מקשה עלינו להגשים את עצמינו. גורמת לנו ללכת לאיבוד. אנחנו מרגישים שמונחת עלינו משקולת כבדה וכואבת.

 

בעזרת ההילינג, ניתן למלא מחדש את מצבורי האנרגיה שלנו. להחליף את האנרגיה השלילית באנרגיה חדשה ומחודשת. אנחנו יכולים להפוך לאנשים אחרים ולהתחיל דרכים חדשות. להתמלא באור חדש, בתקוות חדשות ורעננות. להבין שהכל בסדר- ושנעבור גם  את המצבים הקשים. בדרכים אלה, ההילינג מרפא למעשה את הגוף, את הנפש. ההילינג גורם לאנרגיות החדשות והבריאות לזרום דרכינו, לתקן את מה שנהרס, להחזיר אותנו למסלול שלנו למימוש העצמי.

 

ההילינג מתאים לכל בעיה אותה חווים, כל מצב בו צריכים דחיפה, הדרכה, הכוונה. בכל מקרה שמרגישים שמשהו חסר, ההילינג תמיד יכול לעזור, להראות לנו שכל מצב הוא בר תיקון, ושיש לנו עוד הרבה לאן לשאוף.