הילינג – בטלפון מהמיסטיקנים הטובים בישראל

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

הרייקי היא שיטת טיפול אלטרנטיבית, חלק מתחום ההילינג – רפואה אלטרנטיבית וטבעית באמצעות אנרגיית הריפוי הטבעית של הגוף.

 

הרייקי עצמו הוא למעשה אנרגיה של הייקום. טיפול הרייקי מתבצע באמצעות מגע. קיימות 15 תנוחות שונות בהן המטפל מניח את ידיו על גופו של המטופל או מעט מעליו באופן הגורם לאנרגיית הרייקי של היקום לזרום מן המטפל אל המטופל באופן הרמוני.

 

על פי שיטה זו, הרייקי אינו בא לטפל בסימפטומים של בעיה, בשונה מן הרפואה האלטנרטיבית, שמטפלת רק בסימפטומים – נותנים תרופה לטפל בכאב ראש אך לא מטפלים בשורש הבעיה – ממה נובע כאב הראש? הרייקי, כמו שאר השיטות של רפואת ההילינג, שמים בראש ובראשונה את הטיפול בשורש הבעיה עצמה, ולא בסימפטומים של הבעיה. טיפול בסימפטומים של הבעיה אינו דבר אפקטיבי שכן מקור הבעיה עדיין נשאר, ועדיין יוצר נזק. הכאב, למשל, הוא בסך-הכל דרך של הגוף להודיע לנו על מצוקה, להודיע לנו שיש בעיה. אנחנו לא אמורים להשתיק את הכאב ולהמשיך כרגיל, אלא לקחת את זה לתשומת ליבנו ולטפל במקור הבעיה – בסיבה שגורמת לכאב להווצר.

 

על כן, הרייקי ברפואת ההילינג מטפל במכלול של הבעיה – שכן, כפי שצוין, הגוף הוא מכלול, ולא ניתן להפריד את הראש מהבטן, ממערכת עיכול ומהרגל – הכל מכלול, הכל אחד. כל דבר משפיע על הדבר האחר. כל הגוף עובד בהרמוניה, וכאשר יש בעיה במקום אחד, היא יוצרת בעיות במקומות אחרים. על כן, הרייקי אינו מסיר תסמינים. הוא מטפל בבעיה עצמה. אנרגיית הרייקי היא אנרגיית חיים בעלת כוחות רפוי החודרות בעדינות אל כל יצור בו מטפלים והיא מרפאת לעומק את היסוד האמיתי של הבעיה ובאופן הזה, היא תומכת בכל יצור באשר הוא יהיה ומשפרת את מצבו בכל המישורים – הגופני, הפיזי והנפשי. בנוסף לכך, טיפול הרייקי בשיטת ההילינג מונע ומגן מפני מחלות.

 

הרייקי הוא טיפול מאוד אפקטיבי בתחומים רחבים, הוא אמצעי מאוד יעיל וכלי מאוד עוצמתי שניתן להשתמש בו על מנת לפתור בעיות רבות, הן רפואיות והן נפשיות, בעיות רבות הגורמות לנו לירידה מהותית ברמת החיים, ואותן הבעיות שאין לרפואה הקונבנציונלית מענה מספק לתת לנו. הטיפול של הרפואה הקונבנציונלית אינו באמת מטפל בבעיות הרפואיות שלנו, אלא רק “מכסה” אותן, הן עדיין קיימות, הן רק מושתקות. בשונה מכך, הרייקי באמת גורם לגוף שלנו לרפא את עצמו בעזרת האנרגיה העוצמתית של היקום. הרייקי אף מבוצע בקופות חולים שונות בישראל, ואפילו בבתי חולים ברחבי העולם, והוא טיפול מאוד פופולרי ומבוקש על ידי אנשים רבים מתרבויות שונות.