רוצים לדבר עם מקצוענים בתחום ההילינג? חייגו עכשיו הילינג וריפוי גם בטלפון:

 

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ להילינג:

050-9163975

 

מי לא היה רוצה להרגיש טוב, להוריד מתחים, להוסיף רוגע ושלווה נפשית ופיזית לחיים?! רובנו מחפשים את ה’מנוחה והנחלה’ ולא תמיד יודעים שהיא יכולה להימצא ממש ‘מתחת לאף’. הרבה מאתנו טסים למקדשים בהודו, למנזרים בתאילנד, לסדנאות וי-פאסנה בפינות שכוחות-אל בעולם, ולא מסתכלים מטר מאתנו, ממש כאן. קחו למשל את הנושא של הילינג: משמעות המילה ‘הילינג’ היא ריפוי, החלמה. הילינג הוא עולם ריפוי מקיף, שמתבסס על ריפוי באנרגיות. לפי ההילינג לכל אדם יש אנרגיות בגוף, וניתן לעבוד ולשפר אותן, להחלים באמצעותן ולהיטיב עם הגוף והנפש.

 

יש טיפול בהילינג שמבוצע מרחוק, כשהמטופל המטפל לא נמצאים באותו המקום, ויש טיפול בהילינג שבו המטופל והמטפל כן ביחד באותו חלל. את הטיפול מעבירים אנשים שלמדו את התחום ונקראים ‘הילרים’, לרוב הם בעלי מקצוע שניחנים ברגישות בלתי רגילה, אינטואיציות גבוהות ויכולות רוחניות לא-סטנדרטיות. טיפול הילינג תמיד יתחיל בשיחה אישית עם המטופל, שבה יתשאל ההילר את ה’פציינט’ לגבי מה שמטריד אותו פיזית ורוחנית. רק אחרי שיאבחן מהי הבעיה, יתחיל ההילר בטיפול עצמו, בהתאמה אישית למטופל הקונקרטי. במהלך הטיפול בהילינג מרגישים הרבה פעמים חום פיזי לכמה דקות, לעיתים הגוף יכול לעבור ‘טלטולים’, ‘עקצוצים’ ותזוזות, הזעה וכו’, כשלרוב בסיום הטיפול יש הקלה פיזית, או במידי או אפילו יום למחרת.

יש הילרים שנעזרים בדמיון מודרך, אור לייזר עדין, קטורת ושמנים אתריים, רייקי, מדיטציה ועוד. תחום מאוד מעניין של הילינג הוא הילינג עם טיפול בצבעים. במהלכו נעזר ההילר באור בצבע מסוים שמסייע לשיפור ההרגשה של המטופל. למשל, אם יש למטופל כאב גב, אז ההילר שולח למטופל אור אדום או אור כחול בדיוק אל נקודת הכאב, למשך כמה דקות, פעולה שיכולה לסייע בהפחתת הכאב או בהיעלמו כליל. סוג נוסף מאוד מעניין של הילינג הוא הילינג-יהודי שמתבסס על גימטריות, על עשר הספרות של ‘הקבלה’ ועוד. בקיצור, מומלץ לבדוק את החוויה הזו שמבטיחה יותר שלווה, יותר אנרגיות ויותר איזון. בלינק הבא תמצאו רשימה של מטפלי הילינג מהמובילים בישראל.