הילינג, ריפוי אנרגטי בשיחת טלפון מקצועית עם המומחים שבתחום 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

 

הילינג הוא תחום כולל הקיים עוד משחק ההיסטוריה בתרבויות שונות מסביב לעולם. הילינג הוא מושג שמקבל משמעויות שונות מתרבות לתרבות, ומאדם לאדם. הוא יכול להתפס כתחום מיסטי, הוא יכול להתפס כרפואה אלטרנטיבית, הוא יכול להתפס כדבר טכני ו”מדעי” לחלוטין. אין נכון או לא נכון כשמדובר על הילינג, והשיטות לריפוי באמצעות הילינג הן שונות ומגוונות, ומבוססות על ערכים וכללים שונים.

הילינג סיני למשל, עושה שימוש באנרגיית הצ’י של היקום – שהיא האנרגיה המניעה את היקום וגורמת להכל לקרות – היא מה שגורם לנו לקום בבוקר, היא מה שגורם לכדור הארץ להסתובב סביב צירו באופן מדויק ובזמנים מדויקים. היא מה שגורם לממטרים לרדת ולשמש לזרוח – כל יום. היא מה שגורם לצמחים לצמוח ולפרחים לפרוח, ולעננים לנוע ברחבי השמיים – אותה אנרגית הצ’י – קיימת אצל כל אחד ואחת מאיתנו, בין אם אנחנו צמחים, בני אדם או בעלי חיים אחרים.

על כך התבססו גישות הילינג שונות. קיימת אנרגיה ביקום – אותה האנרגיה נתונה לפרשנויות שונות על פי תפיסות עולם שונות. האנרגיה היא חומר היקום – היא כוח המניע את כל המערכת הזאת. כל היקום למעשה בנוי מתדרים – לפחות לפי איך שאנחנו תופסים את זה. התדרים הם למעשה תנודות באוויר, שאיננו יכולים לראות בעזרת העין האנושית, אבל אנחנו יכולים לחוש בהם ואף למדוד אותם.

התדרים הם שדות אלקטרו-מגנטיים והם מצויים ברמות דחיסות שונות, אנחנו מכירים אותם בשם גלי רדיו, גלי מיקרו, גלים רדיואקטיביים ועוד.. כל אלה הם גלים אלקטרומגנטיים בדרגות דחיסות שונות. הגלים האלקטרומגנטיים, התדרים, באים לידי ביטוי בחומר עצמו. למעשה, הכל מורכב מאנרגיה. כל חומר ביקום עשוי מאנרגיה. אנחנו תמיד עושים שימוש באנרגיה של היקום הזמינה לרשותנו.

האנרגיה הזמינה ביקום היא אינסופית – אך היא מעולם לא נוצרת מעצמה, היא לא ממשיכה להיווצר – היא תמיד נשמרת. ניתן לראות באנרגיה זו כמשאבים הזמינים לרשותנו בכל עת. ניתן לראות איך היקום עובד בצורה מחזורית ורפיטטיבית – כך שאף פעם אנרגיה לא יכולה להגמר – היא תמיד עוברת מגוף לגוף ועוברת המרות אנרגיה. בכל פעולה שאנחנו עושים – עצם העובדה שאנחנו מתקיימים – אנחנו עושים שימוש באותה האנרגיה של היקום – אותה אנרגיה מסתורית, שאין לנו יותר מידי מידע לגביה, וכנראה שלעולם לא יהיה.