רוצים ייעוץ טלפוני בהילינג מעשרות מומחים בטלפון?

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

לעיתים כל מה שצריך לעשות בחיים הוא לעצום את העיניים, לנשום, להרפות ולשחרר. בכל פעם שרואים לנכון לעשות זאת. בכל פעם שהמציאות מעיקה עלינו, בכל פעם שאנשים פוגעים בנו, בכל פעם שאנחנו רבים עם מישהו או שקורה לנו משהו רע – פשוט מאוד – לנשום, להרפות ולשחרר. חשוב מאוד לעשות את הפאוזה הזאת. על זה בדיוק ההילינג הטבעי מבוסס – הגעה לריפוי ושלמות טבעית, מבלי שום כימיקלים, מבלי רופאים, מבלי אף אחד – רק האנרגיה הטבעית של הגוף.

 

ההילינג הטבעי הוא שיטה נפלאה בעזרתה כל אחד ואחת על פני כדור הארץ יכול להגיע לריפוי טבעי מלא רק על ידי אנרגיה – מבלי צורך להשתמש בשום כימיקלים, מבלי צורך לעבור ניתוחים – רק אתם והאנרגיה האינסופית של היקום. בין אם זה האדמה, אור השמש, אור הירח, הרוח שבאוויר – האנרגיה של היקום חיה ונושמת בכל היצורים החיים, בכל התאים שלנו ובכל רמח איברנו.

 

דרך מאוד פופולרית של הילינג היא ניקוי רעלים. ניקוי הרעלים נעשה על ידי שחרור הפסולת שמצטברת בגופנו. היבט מאוד חשוב בהילינג הוא שמירה על תזונה נקייה ומאוזנת – שכן ההילינג מייחס חשיבות רבה מאוד למה שאנחנו מכניסים אל תוך גופנו. סביר מאוד שאוכל שעושה לבריאות שלנו רע, יפגע גם בנפשנו – שכן הגוף עובד כמערכת שלמה. ברגע שאיבר אחד נפגע, כל שאר האיברים נפגעים גם הם. לכן, על מנת להגיע לאותו האיזון – אותו הריפוי אליו אנחנו רוצים להגיע, יש לדאוג ולהקפיד על תזונה נכונה ומאוזנת.

 

מדיטציה היא עוד חלק חשוב מאוד בהילינג הטבעי. מדיטציה מאוד מומלצת כחלק משגרת היומיום של כולנו. מספיק אפילו 10-15 דקות ביום, לשבת, לעצום את העיניים, לנשום את האוויר עמוק, לשחרר ולהרפות. לתת לאנרגיה לזרום אל תוכנו, לעבור מהקרקע, מהאוויר, מהצמחים, מהאדמה – ישירות אל זרם הדם שלנו. לחדש אותנו ולרפא אותנו.