טיפול הילינג אנרגטי מרחוק, ריפוי אנרגטי‏, דרך הטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

האנרגיות השליליות, הישויות העליונות, עין הרע, כשפים וכישופים – כולם משפיעים עלינו בכל הרמות – בין אם אנחנו מדברים על הרמה הפיזית ובין אם אנחנו מדברים על הרמה הנפשית. אנרגיות שליליות מצלקות אותנו, מעציבות אותנו, מורידות אותנו למטה, גורמות לנו להרגיש רע מאוד עם עצמנו, עם מי שאנחנו, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית – ובדיוק בשביל זה הילינג עוסק בריפוי באמצעות אנרגיה.

 

האנרגיה היא למעשה מה שמעצב אותנו בתור בני אדם. היא מה שקובע איך נרגיש – אם נסבול, אם נרגיש כאב, אם נרגיש דכאון, אם נרגיש שמחה, אם נתרגש. אותה האנרגיה ששולטת בנו בזמן נתון, היא מי שאנחנו נהיה, ועל כן, חשוב מאוד לאזן את רמות האנרגיה בגוף על פי התורות השונות של רפואות הילינג אנרגטי טבעיות שמתבססות על מנגנון איזון האנרגיה הטבעי של הגוף שלנו.

 

הילינג טבעי אנרגטי לא חייב להעשות עם הרבה מאוד הכנות מראש, ולמעשה ניתן לבצע הילינג אפילו באופן ספונטני. כפי שצוין, הילינג זה למעשה להוביל את הגוף שלנו למצב שהוא מנצל את האנרגיה הקוסמית האינסופית שנמצאת בכדור הארץ וזאת על מנת לרפא את עצמו בדרכים שונות מכל מיני סיבות – בין אם מדובר בהרגשה נפשית קשה, בין אם מדובר בכאבים, בין אם מדובר בחרדות ועוד.

 

על מנת לבצע הילינג בצורה ספונטנית, ניתן להתחיל מהרבה מאוד דברים שיכולים להשפיע עלינו. בין אם זה סידור אחר של הבית שלנו, בין אם זה בדיקת המזוזות, בין אם זה טיהור של הבית, בין אם מדובר באורח החיים שלנו או באנשים שנמצאים לידנו – שהרבה פעמים לא באמת רוצים לטובתנו, והאנרגיה השלילית שלהם גוברת ומשפיעה עלינו וגורמת לנו בסופו של דבר להרגיש רע.

 

על כן, לפי הילינג אנרגטי, בראש ובראשונה על אדם לאזן את רמות האנרגיה שלו. כל עוד רמות האנרגיה שלכם לא מאוזנות – אתם לא מאוזנים. אתם לא יכולים להרגיש הרגשה טובה, אתם לא יכולים להמשיך להתקדם כאילו לא קרה כלום – כי האנרגיות השליליות פשוט מאוד ימשיכו למנוע מכם להגיע למי שאתם באמת, להגשים את עצמכם ולהביא את עצמכם לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר.