לשירותי הילינג – גם בטלפון
1901-729-763
או שלחו הודעה בוואצפ:
050-9163975

 

אנחנו נדונים במצבים רבים ושונים של לחץ במהלך שגרת היומיום שלנו. הסביבה שמסביבנו תמיד מאוד לחוצה – המוני אנשים, כבישים סוענים, כולם ממהרים, כולם עצבניים, כולם מתוחים. תמיד יש לנו מה לעשות, תמיד יש עוד ועוד משימות. אין לנו מנוס ואין לנו מנוחה. ילדים, משפחה, חברים, קולגות לעבודה, בוסים ועוד. כולם גורמים המוציאים את גופנו מאיזון – גורמים לרמות האנרגיה שלנו להשתנות – מה שבא לידי ביטוי בכאבים, מחלות, הפרעות פיזיות ונפשיות ועוד.

 

חוסר ביטחון עצמי, חוסר יציבות בעבודה, קשיים כלכלים, קשיים פיזיים, אחריות משפחתית ועוד – כל אלה הם דוגמאות למצבים שמובילים את גופנו לחוסר איזון אנרגטי על פי ההילינג הטבעי. כל הדוגמאות האלה הם מצבים שמובילים אותכם לשינויים ברגש. הרגש שלכם הוא הגורם העיקרי על-פי ההילינג שמשפיע ישירות על מאזן האנרגיה. ברגע שהרגש שלכם מדוכדכך, כל הגוף שלכם מתחיל להכנס למצב של דעיכה. אתם תרגישו גם תופעות פיזיות מאוד לא נעימות, וגם תופעות נפשיות לא פשוטות.

 

זה יכול לבוא לידי ביטוי בהשמנה, כאבים, אובדן זיכרון, חוסר ריכוז, עצבנות, כעס, תסכול, חרדה, חוסר אכפתיות ועניין, דכאון ועוד. כל התופעות האלה משפיעות באופן ישיר על הבריאות שלנו. כתוצאה מהמצב הזה, בלוטת יותר הכליה צריכה להתמודד עם עודף רב של לחץ ועל כן היא מפרישה את ההורמון קורטיזול ביחד עם הורמוני סטרס נוספים – מה שמחמיר את המצב שלנו וגורם לנו להרגיש אף יותר גרוע.

 

על פי ההילינג הטבעי, עודף קורטיזול מדגא את מערכת החיסון שלנו, מגביר את הסיכון שלנו לחלות במחלות ולקבל זיהומים קשים עד קטלניים, ובנוסף לכך, הוא אף מגביר את תנגודת האינסולין שבגוף שלנו – מה שמוביל מצב של תרום סוכרת – ברגע שהגוף שלנו מפתח עמידות בפני אינסולין, הוא צריך לייצר כמויות עודפות של אינסולין על מנת להוריד את רמות הסוכר בדם – מה שגורם בין היתר להשמנה.

 

בכל המקרים, ההילינג מדגיש כי מה שמוביל את התופעות הללו הוא בראש ובראשונה המתח והסטרס. המתח והסטרס שגורר אחריו אכילה רגשית, שגוררת אחריה בעיות בריאותיות, שגוררות אחריהן עוד שלל של בעיות אחרות. הכל עובד כמערכת – אי אפשר לטפל רק בנקודה אחת. ההילינג תמיד דוגל בניקוי של הרעלים עצמם, ניקוי של הגורמים המפריעים לגוף שלנו לתפקד כפי שהוא באמת צריך לתפקד.