שיחת טלפון מומחי הילינג מרחוק ומהבית חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הילינג, רפואה אלטרנטיבית וטיפול באמצעות אנרגיה – כיצד הוא יכול להתנהל ולהיות רלוונטי גם מבלי לצאת מהבית? מגמה מעניינת שהולכת וגוברת לאחרונה היא המעבר של הילינג למתכונת מקוונת. לכאורה, זה נשמע לנו תמוהה – כיצד אפשר להעביר טיפולי הילינג דרך המחשב או הסמארט פון? אך באופן מפתיע, הדבר ללא ספק אפשרי, וגם כשמדובר על הילינג, אפשר לנצל את פלאי הטכנולוגיה לטובתנו.

 

אם כן, ההתפתחות הטכנולוגית גורמת לעולם שלנו להשתנות בקצב מסחרר, והרבה מאוד תחומים בחיים שלנו משתנים מקצה לקצה בעקבות הטכנולוגיה. הטכנולוגיה מנישה בעבורנו דברים רבים מאוד וגורמת לנו להתרגל לאורח חיים מאוד מהיר ודינמי, בו כל דבר צריך להיות מונגש ופרקטי בצורה הטובה ביותר – ומה יותר פרקטי מדבר שלא מאלץ אותנו לצאת מהבית בשבילו?

 

אם אנחנו יכולים לעבור טיפול פסיכולוגי, שיעור ספורט או חוג מהמחשב בבית, מה הרע בכך? להפך, מדובר בכלי בעל פוטנציאל רב מאוד ויתרונות רבים מאוד. כמובן שכמו בכל דבר, נוכל למצוא במתכונת של טיפולי הילינג מרחוק חסרונות רבים, אך לא צריך למהר ולשלול טיפולים מרחוק. זה יכול להיות נוח מאוד, וניתן לעשות אף טיפולים ושיעורים קבוצתיים מה שיכול להיות מעצים ואפקטיבי מאוד.

 

ההתפתחות הטכנולוגית למעשה מביאה עימה ענף חדש שנוצר בתחום הילינג – ההילינג המקוון. זאת מאין תרבות חדשה, שיטה חדשה שנמצאת במהלך הפיתוח שלה. אנחנו ניווכחים לדעת כי ניתן להשתמש באנרגיה של היקום גם מרחוק, היא תמיד נמצאת, ואנחנו יכולים להעצים אחד את השני בכל זמן ומכל מקום. למעשה, ניתן אף להוסיף ולומר כי האינטרנט בעצמו הוא מקור אנרגיה מטורף.

 

קשה לומר במילים עד כמה עוצמתי האינטרנט, ועד כמה הוא דבר מאוד משמעותי ומהותי בחיים שלנו. החיים המודרנים ברובם סובבים סביב האינטרנט, וכמו שיש לו שימושים והשפעות שליליות על החיים שלנו, עלינו לזכור כי הוא למעשה מאגר אנרגיה עצום – שכן הוא יכול להכיל בתוכו כמות ידע אינסופית, והוא יכול לחשוף אותנו למידע ולאנשים אחרים מכל מקום בעולם – וההשפעה יכולה להיות עוצמתית לאין שיעור.