הילינג רפואי ואנרגטי בשיחת טלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

ההתפתחות הטכנולוגית מביאה עימה יתרונות רבים ומעת לעת אנחנו נוכחים לגלות את כמה הטכנולוגיה היא דבר עוצמתי, שיכול להפתיע אותנו שוב ושוב מחדש. שינויים רבים חלים בחיים שלנו בקצב מסחרר, והחיים עוברים להיות הרבה יותר דינמיים, נגישים ופרקטיים. החיים החדשים שלנו מתעצבים על פי השינויים הטכנולוגים, וכמו כן, גם בתחום הילינג ניתן לראות מגמה של שינוי ומעבר אל טיפולי הילינג מקוונים.

 

טיפולי הילינג מקוונים יכולים להעלות ספקות ותהיות רבות, שכן איך אפשר להעביר את האנרגיה דרך המכשיר? אך נתפלא לגלות שהדבר אפשרי ועוד איך, ואנחנו בהחלט יכולים להעצים ולהשפיע אחד על השני מרחוק, אפילו באופן הרבה יותר יעיל ואפקטיבי. הנגישות שהאינטרנט מאפשר לנו היא דבר לא מובן מאליו, והיא דבר שאפשר לנצל בצורה כל-כך טובה.

 

כך למשל, ניתן לראות כי יש עליה במגמה של טיפולי הילינג קבוצתיים בלייב, כאשר כולם צופים בהילר שמעביר את הטיפול הקבוצתי. טיפולי הילינג קבוצתיים מכילים בתוכם אנרגיה עצומה – כמות גדולה של אנשים שנמצאים במקומות שונים לגמרי פועלים ביחד על מנת להעצים ולעזור אחד לשני – מדובר בזכות גדולה מאוד, ובמתנה גדולה מאוד שהעידן המודרני הביא עימו, והדבר רק יכול ללכת ולצמוח.

 

האפשרות שלנו לגשר על פערי המרחק ולהשתמש באינטרנט עבור טיפולי הילינג וקורסי הילינג היא לא דבר מובן מאליו. כיום, נוכל להשפיע על אנשים מכל פינה בעולם, ונוכל לעזור לבן אדם שנמצא בקצה השני של כדור הארץ. האינטרנט מאחד את העולם והופך אותו לכפר גלובי אחד, הוא מגביר באופן משמעותי את האנרגייה של היקום, שכן אנחנו יכולים לפעול ביחד – מכל מקום.

 

אנחנו יכולים להעביר את הידע שלנו דרך קורסים, שיחות מקוונות, ועידות, לייבים, סרטונים ומאמרים מקוונים ובכך לעזור אחד לשני ולהעצים אחד את השני. כך למשל, ניתן לבצע פרקטיקות של הילינג כמו יוגה ומדיטציה דרך המחשב – בין אם זה בסרטוני הדרכה או בשיעורים מקוונים. השיעורים המקוונים מאפשרים לנו לקבל יחס אישי ואין לנו את הצורך לצאת מאיזור הנוחות שלנו – מה שמגביר את היעילות שלהם.