מומחי הילינג נותנים לכם ייעוץ בכל הקשור להילינג גם בטלפון:

 

1901-729-763

או שלחו למומחים הודעה בוואצפ:

050-9163975

הילינג הוא טיפול וריפוי דרך אנרגיות בענף הרפואה האלטרנטיבית. ישנה הרפואה הקונבנציונאלית הרגילה, שבה אתה בא לרופא והוא בודק אותך פיזית ומטפל בך פיזית. לעומת זאת, הילינג הוא טיפול שנעשה דרך אנרגיות. מה זה אומר? אנרגיות הן מופשטות ורוחניות שאי אפשר לגעת בהן באופן מוחשי. המטפלים בהילינג, שנקראים הילרים, לומדים טכניקות ושיטות מסוימות להרגיש את אנרגיית המטופל ודרכה בעצם לרפא אותו. דרך שימוש באנרגיה הרוחנית להגיע לגוף הפיזי ולרפא אותו. הטיפול בהילינג הוא לכל הכאבים, כאבי ראש, ברכיים וכדומה. אז איך זה עובד? ההילר שמקבל את המטופל קודם כל מאבחן אותו על ידי שאלות בסיסיות, ולאחר מכן ניגש לטיפול עצמו. ישנן כל מיני דרכים לטיפול- המטפל יכול לגעת בכפות ידיו באזור הכואב של המטופל ודרך הטכניקות שלמד ירגיש את האנרגיות ודרכן ירפא אותו. יש כאלה שירפאו את האזור הכואב בלי לגעת בו כלל, אלא רק ישימו את כפות ידיהם באוויר מעל לאזור הכואב. הילרים המנוסים בטיפולים כאלו אף יוכלו לבצע הילינג מרחוק, ללא צורך שיהיה עם המטופל באותו החדר.

הילינג אינו עובד רק על בני אדם, אלא על כל דבר חי- יכול לעבוד על צמחים ועל חיות, ואכן עובד עליהם בצורה מדהימה ומהירה. להילינג אין ראיות מבוססות מדעית וישנם רופאים המבקרים את שיטת הטיפול הזאת. בכל אופן, הילינג אינו מונע טיפול רפואי קונבנציונאלי וכל אחד חייב לשלב את ההילינג יחד עם טיפול רפואי רגיל. היתרונות הגדולים של ההילינג הוא שלא כמו טיפול רפואי רגיל, אין כאן טיפול חודרני בגוף האדם ואף אין שימוש בחומרים כימיקלים.

הכול נעשה בצורה טבעית ורגועה. כמובן שיש תופעות לוואי, אך אין מדובר במשהו רציני, אלא רק בשינויי חום וקור, בעייפות או במרץ רב ועוד.