רוצים ייעוץ טלפוני בתחום ההילינג מעשרות מומחים?

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

על פי גישות שונות בהילינג, הצ’אקרות שבגוף שלנו הן מרכזי האנרגיה האחראיות על התודעה האנושית. שבעת הצ’אקרות המרכזיות ממוקומות לאורך עמוד השדרה שלנו, וכל אחת מהן מקבלת מסרים מאותה האנרגיה האינסופית שנמצאת ביקום שלנו. הצ’אקרות שלנו נמצאות ברטט מתמיד וזאת על מנת לשאוב את האנרגיה המחיה מן הצומח, מן הדומם ומן החי. איזון רמות האנרגיה בצ’אקרות הכרחי על מנת ליצור בריאות משגשגת – הן פיזית, והן נפשית. כל בעיה כלשהיא שנוצרת – בין אם זה מחלה, כאבים, לחץ, סטרס, דכאונות ועוד – כל אלה הן תופעות לוואי המגיעות בעקבות חוסר איזון של מאגרי הצ’אקרות שבגופונו.

 

כל אחת מהצ’אקרות אחראית על איברים אחרים ויש לה תפקיד אחר, כאשר כל אחת חשובה באותה המידה. ההילינג דוגל בשיטות שונות על מנת לאזן את רמות האנרגיה בצ’אקרות שלנו. ההילר מרגיש את האיזורים בהם יש חוסר\עודף באנרגיה – ואותם האיזורים הפגועים – הם מקור הבעיה – הם מה שגורם לסימפטומים השונים להופיע.

 

על פי ההילינג, לכל אחד ביקום – גם בני אדם, גם חיות, גם חרקים, גם צמחים – בכל אחד טמונה היכולת להיות הילר. כל יצור חי יכול לנצל את משאבי האנרגיה הזמינה של היקום על מנת לשאוב אותה לתוכו, ולהגיע לאיזון בעצמו. האיזון הוא מה שגורם לריפוי המלא של היצורים החיים על היקום שלנו. התדרים שלנו, הם אלה שיכולים לאזן את היקום כולו. כל אחד, בתדר שלו.

 

ההילינג מחבר אותנו אל האדמה, משפיע על תחושת הביטחון העצמי שלנו, על התודעה שלנו. על כל עולם הרגשות שלנו – כל מה שאנחנו יודעים וכל מה שאנחנו מכירים. אותן התחושות שמחזקות אותנו, אותה המוטיבציה ואנרגיה חיובית שמציפה אותנו – היא זאת בה ההילינג עושה שימוש על מנת להוביל לריפוי מלא.

 

לכל אחד ואחת מהצ’אקרות יש תפקיד מרכזי והשפעה רחבה על מצבנו הפיזי, הנפשי והבריאותי. כל אחת מהצ’אקרות מלמדת אותנו עולם ומלואו של ערכים, של תפקידים. אנחנו מבינים עד כמה הגוף פועל כמערכת אחת, כישות אחת, איך כל דבר נקשר בדבר אחר. ההילינג מלמד אותנו שלא ניתן לפתור נקודתית בעיה אחת, אלא שבעיות נובעות מתוך מכלול.