הילינג ריפוי אנרגטי לטיפול במגוון בעיות והכל בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הילינג הוא מכלול טיפולים שיכולים לעזור לכם להיפטר מכאבים,ממתחים,מלחץ נפשי,מבעיות פיזיות שונות וכן מקשיים נפשיים. מקור הילה באנגלית HEALING ומשמעו ריפוי. לפי תפיסת ההילינג, לכל אדם יש אנרגיות פיזיות שמשפיעות על מצבו הבריאותי הן הנפשי והן הפיזי. הדרך לריפוי גוף ונפש לפי תפיסה זו היא מציאת איזון אנרגטי. לפיכך, כל טיפולי ההילינג מבקשים בעצם לייצר את אותו איזון מיוחל. למי שלא פתוח באופיו , זה יכול להישמע קצת ‘אמורפי’ ו’תלוש’,אבל עובדה היא שמליוני אנשים ברחבי העולם מצליחים להירפא מבעיות שונות בזכות טיפולי הילינג.
 
המטפלים בתחום זה הם, לרוב, אנשים עם אנרגיות עצומות ותפיסת-עולם רוחנית גבוהה. יש הילרים שהם ממש סוג של ‘כוכבים’ מפורסמים, שנוהרים אליהם מאות אנשים לקבלת טיפול. הטיפול עצמו יכול להתבצע במגוון אופנים, גם במגע-מקרוב וגם בטטיפול-מרחוק,כשהמטפל והמטופל נצאים אפילו בערים שונות או במדינות שונות. במהלך הטיפול יש מי שיחוש תחושות שונות,כמו: עיקצוצים,ירידת מתח או עליית מתח,חום גוף עולה או יורד, דופק מואץ, עייפות וחולשה,תחושת של ‘ריחוף קל’, ועוד מגוון תופעות. לעיתים השיפור בהרגשה בעקבות טיפול ההילינג מושג במיידי, ולעיתים לוקח להשפעה לפעול אחרי יום או יותר. מה שבטוח הוא שמי שפונה לטיפול מסוג זה רצוי שיבוא עם פתיחות מחשבתית ופתיחות רוחנית. 
 
טיפולי הילינג בעבר נערכו רק בקליניקות פרטיות,אולם במרוצת השנים ולאור הביקוש העולה הם נכנסו גם למסגרות-הטיפול של קופות החולים ה’ממוסדות’. מטופלים רבים מעידים שההילינג סייע להם בהפחתה או לביטול מוחלט של: סחרחורות,כאבי ראש,כאבי גב,חולשה. רבים מעידים על עלייה באנרגיות על ערנות וחיוניות,על כושר גופני משופר,וכדומה. לטיפולי ההילינג יש ערך מוסף רוחני,הם מועברים לרוב אחרי שיחה אישית בין המטפל למטופל,אחרי השגת אמון ביניהם,תוך יצירת קרקע נוחה וחוייתית,לפעמים בתוספת של ‘אמצעים ליצירת אווירה’ כמו: קטורת, נרות ריחניים,מוסיקה מרגיעה, וכך הלאה. 
בלינק הבא תוכלו לקבל מידע מקיף על טיפולי הילינג וליצור קשר עם מיטב אנשי המקצוע בתחום בישראל,לבחירת הטיפול המתאים לכם אישית.