הילינג אנרגטי משתמש באנרגית ריפוי טבעית, ריפוי רוחני, רפואת אנרגיה, טיפול באנרגיה, ריפוי באנרגיה, חייגו עכשיו לטיפול טלפוני:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

בתקופה האחרונה אלפי אזרחים מרגישים תחת ‘סיר לחץ’, העבודה והפרנסה כבר לא מובטחת כמו לפני משבר הקורונה,וזה גורם לאלפי אנשים להיכנס למשברים,חששות,מצב נפשי לא נח,מחים וכדומה. דווקא בתקופה שכזו כדאי לגלות פתיחות ולשמוע קצת על הילינג ועל השיפור שטיפולי ההילינג יכולים להניע. 
הילינג הוא מילה כוללת לטיפול שמקדם החלמה בכמה אספקטים: הפחתת מתח נפשי,הורדת מתחים,הפחתת כאבי ראש ומניעתם,הקלה על כאבים שונים,איזון פיזי ורוחני וכיוצא בזה. הילינג כשמו כן הוא – HEAL יש בו כדי להביא ריפוי. לפי  התפיסה הטיפולית של ההילינג, לכל אדם אנרגיות פיזיות ורוחניות וניתן לאזן אותן בטיפול נכון. כשהגוף הפיזי מאוזן אז גם הנפש מתאזנת. גם הרמב”ם כידוע טען “נפש בריאה בגוף בריא”,והוא עצמו הרי היה גם רופא בהשכלתו.
 
יש הילינג שמכונה “עץ החיים” הילינג יהודי,שלפיו הטיפול מתרכז בכל סוגי האנרגיות שיש לאדם,בדגש על אנרגיה של אהבה ואמונה,אנרגיה שמחברת את כל ה 32 ‘אינטיליגנציות’ שיש לאדם,פותחת אותם ומאפשרת למטפל ולמטופל להתחבר לעולם העילאי הרוחני, לשורש הנשמה העמוק, ולשאוב כוחות משם ליצירת ריפוי ולאיזון גוף-נפש. האנרגיה שעוברת מהמטפל למטופל היא אנרגיה קוסמית ואלוהית כביכול,שמתחברת לגוף של שניהם ומפרה זה את זה.
הרבה מהמטפלים/ה’הילרים בשיטת הילינג-יהודי נעזרים באמצעים כמו: מגן דוד,סמל ה’כתר’ של הקבלה היהודית, מדיטציה רוחנית, טיפול במגע או טיפול ללא מגע,פרפסיכולוגיה,רייקי,קטורת ועוד.רוב המטפלים בהילינג מגיעים למקצוע עם ידע רוחני ופרא-רפואי עשיר,אולם לא תמיד זה חיוני וישנם מי שעוסקים בטיולי הילינג ללא הסמכה רפואית רשמית. אם גם אתם רוצים להוריד מתחים ולהעלות את מפלס האנרגיות הטובות בחיים שלכם, כנסו ללינק הבא.