רפואה משלימה וטיפולים הוליסטיים, הילינג, רייקי ותטא הילינג, העברת אנרגיות מהמטפל למטופל באופן ישיר או עקיף, חייגו עכשיו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

אנרגיה שלילית – קשה מאוד לפספס אותה, ופעמים רבות היא מציפה אותנו, מכבידה עלינו, גורמת לנו לקשיים רבים. הרבה מאוד פעמים במהלך החיים, אנחנו מרגישים ששום דבר לא הולך, שאנחנו לא מצליחים במה שאנחנו מנסים לעשות, שאנחנו נכשלים בדברים שאנחנו עושים. הרבה מאוד פעמים אנחנו פשוט מרגישים מחסום, והסיבה לכך – היא כמובן אנרגיה שלילית.

 

הסיבה שאנרגיה שלילית מופיעה אצלנו היא לא חד משמעית – אנרגיה שלילית היא תוצאה של הרבה מאוד דברים. היא יכולה להתחיל מהתנהלות לא נכונה ביומיום, החל מאורח חיים לקוי שלא מתאים לנו, תזונה לקויה, עיסוק במקצוע שאנחנו לא אוהבים, המצאות ליד אנשים שאנחנו לא אוהבים ושעושים לנו רע, ביקורות שליליות שאנחנו מקבלים, ריכולים ועוד.

 

מריבות, סכסוכים, לחצים, מתחים, אובדן, קללות וכישופים, עין רעה ועוד יכולות להיות רק חלק קטן מהסיבות שאנרגיה שלילית מופיעה. על פי הילינג אנרגטי טבעי, חשוב מאוד לטפל באנרגיות שליליות, וזאת על מנת לשפר את מצבנו בכל ההיבטים – החל ממצבים בריאותיים, נפשיים, חוסר ביטחון, דכאון, חרדות, לחצים, מתחים ועוד – הטיפול באנרגיה השלילית יכול להקל משמעותית.

 

הילינג שם בראש ובראשונה את איזון האנרגיה, ברגע שמאזנים את רמות האנרגיה בגוף, כך גם האנרגיה השלילית יורדת, ואת זה ניתן לעשות בדרכים רבות – החל מטיפולים במגע, איזון הצ’אקרות, מדיטציה, יוגה, ספורט ועוד. לאיזון רמות האנרגיה בגוף חשיבות רבה מאוד על האדם, והזנחה של רמות האנרגיה בגוף יכולה להוביל לתופעות רבות שפוגעות לא רק במצב הנפשי, אלא גם במצב הבריאותי.

 

בכל פעם שאנחנו מרגישים החרפה, תחושה כללית רעה, דברים לא הולכים כשורה וכדומה – יש בנו אנרגיה שלילית. בכל פעם שאנחנו מרגישים תקיעות, שמשהו עוצר בעדינו – על פי הילינג, מדובר באנרגיה שלילית, שעלינו לסלק מעצמנו, על מנת להקל על עצמנו. חשוב מאוד לבצע טיהור אנרגתי, וזאת על מנת להוביל את הגוף למצב של ריפוי פיזי ונפשי מלא.