מומחי רפואה וטיפול בהילינג בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הרבה מאוד פעמים אנחנו שומעים על סגולותיה של המדיטציה ועל כמה שהיא חשובה, אך האם זה באמת נכון? למה תורמת לנו המדיטציה ולמה לפי גישות של הילינג טבעי היא כל-כך חשובה ונחוצה? האם מדיטציה באמת עוזרת לנו? התשובה לכך היא חד משמעית כן. מדיטציה היא למעשה בין השיטות היעילות והאפקטיביות ביותר להגיע למצב של ריפוי עצמי ואנרגטי, והיא יכולה לעשות נפלאות.

 

הילינג טבעי זה  למעשה ריפוי אנרגטי. הילינג יוצא מתוך הנחה כי כל מצב לא תקין בגוף בין אם מדובר במצב נפשי לא תקין או במצב פיזי לא תקין, הכל נובע מחוסר איזון אנרגטי. למעשה, לכל בן אדם יש כוח ריפוי ואיחוי עצמי טבעיים, ועל מנת לנצל אותם, חשוב להגיע לרמות אנרגיה מאוזנות. מצבים של דכאון, חרדה, לחצים, כעסים ועוד הם מצבים של חוסר איזון אנרגטי, וחשוב מאוד לאזן אותם.

 

כשאנחנו הולכים לטיפול הילינג מקצועי, ההילר יכול לחוש באיזה איזור נמצא חוסר האיזון האנרגטי, ולפי זה הוא יכול להבין ממה נובעת הבעיה וכיצד באמת אפשר לטפל בה בצורה הטובה ביותר. כשאנחנו מגיעים למצב של חוסר איזון אנרגטי, בין אם זה עודף אנרגיה או חוסר אנרגיה באיבר מסוים בגוף, אנחנו ישר מתחילים להרגיש הרגשה לא טובה, וזה הדרך של הגוף שלנו להתריע לנו.

 

יש הרבה מאוד שיטות לאזן את המצב האנרגטי בגוף שלנו בצורה טבעית, וחלק מהן דוגלות במדיטציה ובדמיון מודרך, שמדובר בשתי שיטות שבאמת יכולות לעשות פלאים לנו. בעזרת מדיטציה ודמיון מודרך אנחנו יכולים לרחף בעומקי התודעה שלנו, להבין דברים שאנחנו בכלל אלא הבנו עד כה, על עצמנו, על הסביבה שלנו, על האנשים הקרובים אלינו, על מה שאנחנו באמת חושבים.

 

מדיטציה יכולה לעזור לנו להגיע להבנה עצמית מאוד עמוקה, להתחברות לתודעה שלנו ועלייה ברמה הרוחנית שלנו. היא עוזרת לנו להסתכל אל עומקי נשמתנו, ותוך כדי, להזרים אוויר צלול ונקי לריאות שלנו, להחיות אותנו, לחזק אותנו. כשאנחנו עושים מדיטציה אנחנו מיידית יכולים לחוש בתחושה של הקלה, בתחושה של רוגע , נחת ושלווה מיידים ומסיבה זו זאת שיטה פופולרית מאוד של הילינג.