רפואת אנרגיה, טיפול באנרגיה, הילינג טיפול הילינג בשיחת טלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

תחום מאוד בולט שקשור אל הילינג טבעי ורפואה אלטרנטיבית הוא ניקוי הרעלים. ניקוי רעלים הוא גישת הילינג שמאפשרת לנו לטהר את הנפש והגוף שלנו מכל רעל ומכל מזיק – ובסופו של דבר מובילה אותנו למצב של מאזן אנרגטי בגוף, לשלווה, נחת ותחושה פיזית טובה הרבה יותר. ניקוי רעלים היא פרקטיקה מאוד יעילה כשמדברים על הילינג טבעי ובאמת כדאי לשקול אותה במצבים רבים.

 

גישת הילינג זו גורמת לנו להמרצה של מנגנוני הריפוי והאיזון הטבעיים שיש לנו בגוף – היא עוזרת לנו להשתמש באותה אנרגיית החיים שקיימת וזמינה ביקום לכולם לטובתנו – היא גורמת לגוף שלנו להוביל את עצמו למצב שהוא מרפא את עצמו מכל מחלה ומכל בעיה שלא תהיה, בין אם מדובר בבעיה פיזית ובין אם מדובר בבעיה נפשית. ניקוי רעלים מטהר את הגוף שלנו וזה ניכר מאוד חיצונית.

 

ניקוי רעלים בנוסף לכך, מרחיק את כל התסמינים ותופעות הלוואי אותם אנחנו חווים – בין אם מדובר בדכאון וחרדות, בין אם מדובר בכאבים או בתחושה כללית לא טובה – חולשה, כאבי ראש, כאבי בטן ועוד. ניקוי הרעלים, מביא למאזן ובזמן קצר מאוד נוכל לחוש הקלה משמעותית בכל הסימפטומים אותם אנחנו חווים.

 

חשוב לציין כי ניקוי רעלים גורם לטיפול בשורש של הבעיה שכן על פי הילינג, הגוף שלנו הוא מערכת שלמה הפועלת בצורה הרמונית ועל כן ברגע שיש בעיה במקום אחד, ברגע שיש חוסר איזון באיזור אחד – זה משליך על הגוף כולו ועל ההרגשה הכללית כולה, ועל כן, אם יש בעיה במקום אחד, צריך לטפל בכל הגוף. הילינג מאמין בטיפול של בעיות מהשורש, ולא רק בטיפול בסימפטומים של בעיות כמו ברפואה הקונבנציונלית.

 

ניקוי רעלים מאפשר לנו לרפא ולטפל בשורש הבעיה עצמה, ולא רק בסימפטומים שלה. לניקוי רעלים יש השפעה מאוד הכרחית ומהותית על הגוף שלנו, והיא מהווה לדבר חשוב מאוד – היא מנקה את הגוף שלנו מכל הפסולת ומכל הרעלים שצבר, שכן להם השלכות רבות על הבריאות שלנו וכמו כן, באופן בלתי נפרד, גם על המצב הנפשי בו אנחנו שרויים.