ייעוץ טלפוני עם מומחי הילינג עכשיו חייגו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

הילינג טבעי – חשיבותה והשפעתה של המדיטציה עלינו

 

הילינג טבעי דוגל במדיטציה כאחת מהפרקטיקות האפקטיביות ביותר, הן לריפוי נפשי והן לריפוי פיזי של הגוף. העיסוק במדיטציה מאוד נפוץ בכל התחומים השונים של הילינג טבעי וניכר מאוד בתרבויות השונות מסביב לעולם. מדיטציה היא דבר שצובר פופולריות רבה מסביב לעולם, דווקא בגלל שעם השנים החיים שלנו רק הולכים ונעשים ללחוצים ומתוחים יותר ויותר.

 

למעשה, המדיטציה היא הרבה מעבר לסתם לשבת ולעצום עיניים. מאחורי המדיטציה עומדת תורה שלמה, והסגולות של המדיטציה הן רבות לאין שיעור. לא סתם הילינג טבעי עושה במדיטציה שימוש כה רחב. בעזרת מדיטציה, בן אדם יכול להסתכל אל האני הפנימי שלו, אל תוך עומקי נשמתו, להכיר את עצמו הרבה יותר. בן אדם לומד לחוות את העולם בצורה שהוא לא הכיר קודם לכן.

 

המדיטציה עוזרת לנו להגיע לרמה של ריכוז שמעולם לא יכולנו להגיע אליה קודם לכן. אנחנו לא מסוגלים לא לעשות שום דבר – אנחנו כל הזמן חייבים להעסיק את עצמנו במשהו, אנחנו כל הזמן נתונים לאלפי הסחות דעת. המדיטציה מאלצת אותנו להתמודד עם עצמנו ישירות – להסתכל על עצמנו כמו שאנחנו, מבלי מסיכות, מבלי אפשרות לברוח ולהתפתות להסחי דעת שונים. אנחנו חייבים להתמודד עם עצמנו.

 

תוך ההתמודדות עם עצמנו, אנחנו לומדים על עצמנו דברים שאנחנו לא יודעים. אנחנו מפתחים חסינות מנטלית – אנחנו סופסוף יכולים להסתכל על עצמנו בעיניים. אנחנו לומדים להפריד בין המחשבות שלנו, הדאגות שלנו והצרות שלנו אל עצמנו, אנחנו לומדים לשלוט ולוסת את הרגשות שלנו, את כל מה שעובר בראשנו במודע ולא במודע. אנחנו לומדים להתנהג בקור רוח, לקבל פרופורציות על החיים.

 

הילינג טבעי עוסק במה שמרפא את הגוף והנפש כמקשה אחת, ולפי ההילינג הטבעי אדם לעולם לא יוכל להגיע למצב בריא אם רמות האנרגיה של הגוף ושל הנפש שלו לא מאוזנות, ועל כן הוא חייב לשים לו למטרה בראש ובראשונה להגיע לאיזון. כל מצב של חוסר איזון הוא מה שמתחיל ויוצר את הבעיות, ומהסיבה הזאת, המדיטציה היא התרופה הטובה ביותר – בין אם זה לבעיות נפשיות ובין אם זה לבעיות פיזיות.