הילינג אנרגטי הינו שיטת טיפול המאפשרת ריפוי הגוף והנפש, הטיפול נעשה דרך הטלפון, תטא הילינג, חייגו עכשיו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

קריסטלים הם מבין הדברים המופלאים ביותר שקיימים על היקום שלנו, והם ממש מתנות שהיקום השאיר לנו. קריסטלים הם כלי רב עוצמה שנתון לשימושנו, הם מכילים בתוכם הרבה מאוד אנרגיה מתפרצת מסוגים שונים, והם התגבשו לצורתם המופלאה והסימטרית במשך אלפים של שנים. מהסיבה הזאת, לקריסטלים סגולות רבות מאוד, וגישות הילינג טבעי עושות בהם הרבה מאוד שימושים.

 

לכל קריסטל על פי הילינג יש משמעויות שונות, אנרגיות שונות, מאפיינים שונים, ובאופן הזה, כל קריסטל ייעודי למטרות אחרות. באבני הקריסטל ניתן להשתמש בהרבה מאוד אופנים, כתלות בבעיה. הקריסטלים יכולים לטפל במצבים בריאותיים ונפשיים, לאזן את רמות האנרגיה בגוף, להחזיר את הגוף למצב מאוזן ותקין. הקריסטלים הם חלק בלתי נפרד מהחיבור שלנו אל הרוח, החיבור בין הגוף ובין הנפש.

 

אפשר לומר שהקריסטלים הם יישויות בפני עצמן, שחיות, שנושמות, והאנרגיה שלהם חיה ביחד איתנו, כך שאנחנו תמיד יכולים להעזר באנרגיה העצומה שלהם באופן אקפטיבי. אנרגיה לעולם לא נגמרת, היא רק עוברת המרות, עוברת שינויים, היא נעה מגוף לגוף, מתא לתא, מחלקיק לחלקיק, ובאופן הזה, אנחנו יכולים לנצל אותה לטובתנו, על מנת להוביל את עצמנו לריפוי אנרגטי וטבעי.

 

המינרלים, מהם עשויים הקריסטלים, מרכיבים את כל הגוף שלנו, את התאים החיים שלנו, מחיים אותנו, מרפאים אותנו, מאחים את הפצעים שלנו. המינרלים מהווים חלק בלתי נפרד מהשלד שלנו, ממערכת העצבים שלנו. גם אנחנו, מגיעים מן האדמה, גם אנחנו מכילים בתוכנו הרבה מאוד מינרלים – וכך גם הקריסטלים. הקריסטלים הם ההתפרצות האנרגטית של המינרלים, והם ביטוי סימטרי שלהם.

 

אנחנו מהר מאוד יכולים לבחון בזוהר עוצר הנשימה של הקריסטלים, בצבעים המופלאים שלהם, בסימטריה יוצאת הדופן שלהם, בגדלים השונים שלהם, קשה מאוד לפספס את העובדה שכל קריסטל בפני עצמו חי ונושם, כל קריסטל הוא ישות, כל קריסטל הוא בעל משמעות. מהסיבה הזאת, הילינג רואה בקריסטלים מבין הכלים היותר אפקטיביים אם לא ההכי אפקטיביים ועושה בהם שימוש בטיפולים רבים.