הילינג והעצמה אישית, ריפוי מרחוק לכל מחלה וצרה, חייגו עכשיו:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הילינג עוסק בהרבה מאוד גישות טבעיות ואלטרנטיביות שיכולות להביא את הגוף למצב של איזון נפשי ופיזי, ובסופו של דבר ריפוי עצמי. אחד הענפים הבולטים בגישות הילינג טבעי היא גישה הארומתרפיה, שהיא למעשה ריפוי טבעי באמצעות ניחוחות מרפא, וכל זאת נעשה באמצעות חוש הריח שלנו. בדרך הזאת, אנחנו עושים שימוש בתמציות מיוחדות שמשרות על המטופל רוגע, נחת ושקט נפשי.

 

לריחות יש משמעות מאוד חזקה. הריחות הם אנרגיות, הריחות מעלים בנו זכרונות, משנים את מצב רוחנו, משנים את המחשבה שלנו. ריחות נעימים גורמים לנו להרגשה מאוד טובה, לרוגע, לנחת, לשקט. לעומת זאת, ריחות רעים גורמים לנו לחוש אי נוחות, גועל, עצבים, חוסר סבלנות. מהסיבה הזאת, הילינג טבעי עושה שימוש רב בריחות ככלי לטיפול – וזאת מהסיבה שההשפעה שלהם עלינו עצומה.

 

ריחות יכולים להעלות בנו זכרונות נשכחים מן העבר, הם יכולים לגרום לנו להרגיש שאנחנו חווים בשנית את אותה החוויה אליה אנחנו כה מתגעגעים. יש בריחות משהו אנרגטי קסום, משהו מעצים, משהו שקשה מאוד להסביר – וזה רק מעלה את רמת האפקטיביות שלהם עלינו. מה גם, שלכל אדם, יש פרשנות ייחודית לו על הריח שלו – ומכאן המשפט המפורסם על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.

 

לכל אחד, ריח מסויים יכול להוות משמעות אחרת לחלוטין. בשביל כל אדם, לריח קונוטציות אחרות והקשרים אחרים. כל ריח למעשה שאנחנו מריחים, מקבל ביטוי הקשור לאופי שלנו, לאישיות שלנו, למה שמרכיב אותנו – העבר שלנו, החוויות שחווינו במהלך החיים שלונ. ריח מעלה בנו זכרונות רגשיים, ריח גורם לנו לסערת רגשות, לחוויות יוצאות דופן.

 

הילינג טבעי על ידי ניחוחות נעשה באמצעות צמחי מרפא שונים, שלכל אחד מהם סגולות רפואיות משלו, מאפיינים משלו, כל אחד מתאים לסימפטומים ייחודים לו, ובצורה הזאת , על ידי התאמה אישית של ריחות וניחוחות לאדם, אפשר לטפל בו באופן מאוד אפקטיבי. ניתן לבצע את הטיפולים של ארומתרפיה בעזרת עיסויים ושמנים ארומתרפיים, וניתן לעשות זאת בעזרת הצמחים עצמם.