הילינג ושיאצו דרך הטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

שיאצו זה למעשה שילוב של שני מילים, שי – אצבע, ואצו – לחץ, או במילים אחרות לחיצת אצבע. השיאצו הוא למעשה טיפול שהמטרה שלו היא להביא את הגוף למצב של איזון, וזאת על מנת לרפא ממחלות, בעיות נפשיות, חרדות, דכאונות, סחרחורות, כאבי ראש, מצבים רפואיים ועוד. ברגע שהאדם מגיע למצב של איזון, הוא יחוש במידיות הקלה משמעותית בכל היבטי החיים.

 

כיצד מתבצע הטיפול בעזרת שיאצו?

ובכן, כאמור, שיאצו זאת אחת הדרכים הפופולריות של הילינג טבעי ואנרגטי. שיאצו הוא למעשה אומנות המגע, שמבוססת על הפעלת לחץ של האצבעות, כפות הידיים והמרפקים על מנת לתרום לריפוי הגוף. בעקרון, המטפל מפעיל על המטופל לחץ בנקודות מסוימות בגוף בהתאם לבעיה ממנה הוא סובל, ותוך כדי הוא מבצע תנועה איטית לאורך קווי האנרגיה של האדם המכונים מרידיאנים.

 

ההיסטוריה של השיאצו

אם כן, שיאצו זאת שיטת הילינג טבעי שפותחה ביפן במאה הקודמת והיא למעשה מתבססת על הרפואה הסינית, לפיה ניתן לרפא את הגוף בעזרת אנרגית הצ’י – והיא פיתחה למעשה אומנות הילינג, אומנות של ריפוי עצמי של הגוף, ולה יש פרקטיקה מאוד מדויקת וספציפית, דבר שדורש הקפדה גבוהה מאוד, מיומנות וטכניקה יוצאות דופן.

 

איך עובד הילינג בעזרת שיאצו?

כאשר המטפל יוצר לחץ עם האצבעות על נקודות בגוף ועל קווי האנרגיה של האדם, הלחץ הזה הוא מה שמפזר ומשחרר למעשה את החסימות האנרגטיות של האדם, ומה שמאזן את מצב זרימת האנרגיה של האדם, ולמעשה משחרר אותה, ככה שהגוף יכול להגיע בחזרה למצב של איזון אנרגטי. ברגע שאנרגיה מחודשת זורמת בכל התאים החיים, האדם אוטומטית יחוש הקלה משמעותית מאוד.

 

כאמור, הילינג טבעי בעזרת שיאצו הוא שיטה מאוד אפקטיבית, שכולה התבססה ביפן. העיסוק בשיאצו הוא עיסוק מאוד קפדני שדורש ניסיון וטכניקה רבים, והוא נעשה על-ידי הפעלה של לחץ בין האצבעות על מרכזי האנרגיה ולאורך קווי האנרגיה שבגוף. הילינג טבעי בעזרת שיאצו יכול לסייע להרבה מאוד בעיות רפואיות, פיזיות, נפשיות, ולהוביל את הגוף למצב של בריאות, שלווה ורוגע.