הילינג גם בטלפון מעשרות מומחים
1901-729-763
או שלחו הודעה בוואצפ:
050-9163975

 

סגנון החיים המערבי אותו אנחנו חיים יוצר בעבור הגוף שלנו אתגרים איתם לא היה מתמודד לפני כן. לגוף שלנו מאוד קשה להתמודד עם אורח החיים המערבי – שכן, הוא מוביל אותנו למצב בו אנחנו שרויים בסטרס ומתח תמידיים על בסיס יומיומי. כמעט ואין לנו שום דקה בשביל לקחת אוויר ולנשום, אנחנו תמיד חייבים לעשות משהו, תמיד מוטלות עלינו משימות, תמיד אנחנו בתנועה, תמיד ממהרים למקום מסוים.

 

בנוסף לכך, מהסיבה הפשוטה שאורח החיים המערבי מאופיין בעיקר בחוסר זמן – גם הרגלי האכילה שלנו נבנים בהתאם – וכן אנחנו מוצאים את עצמנו בלי זמן אפילו להכין ולהשקיע באוכל שלנו, ורוב החברה המערבית בסופו של דבר מגיעה למצב בו היא חיה בעיקר על ג’אנק פוד ומזון מהיר המכיל חומרים המזיקים לבריאות הגוף שלנו – ובכך גם משפיעים ישירות על מאזן האנרגיה שבגופנו.

 

לכן, ההילינג הטבעי, שהוא דרך הריפוי הטבעית של הגוף באמצעות האנרגיה האינסופית שנמצאת ביקום, דוגל בראש ובראשונה בניקוי הרעלים הפנימיים. ההילינג הטבעי יוצא מתוך נקודת הנחה שאיזון בריאותי מוביל לאיזון נפשי – ובסופו של דבר – לאיזון רמות האנרגיה בגוף – מה שמשפיע על כל כולנו כמכלול.

 

בחיים המערביים, כיוון שאנחנו כל הזמן במצב של חוסר זמן, זה בא לידי ביטוי גם בשעות השינה שלנו. אנחנו מוצאים את עצמנו ישנים שעות מעטות מאוד, ועל מנת לפצות על כך, אנחנו עושים שימוש בכל מיני מעוררים – כדוגמת קפה המכיל קופאין בכמות גדולה מאוד, שגורמת לנו להרגיש ערים אף על פי שאנחנו לא באמת עירניים.

 

לפי ההילינג השימוש בכימיקלים לדיכוי תחושות טבעיות בגוף הוא מזיק מאוד – וגורם לנזק ישיר על מאזן האנרגיה של הגוף – וכתוצאה מכך – נזק ישיר על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו. קפה למשל, נותן לנו מאין זריקת אנרגיה לזמן מה – אך הזריקה הזאת היא זמנית בהחלט, ואחרי זמן קצר מאוד העייפות שבה ונוחתת עלינו. על פי ההילינג – אין כזה דבר תרופות – שכן הדבר מטפל בסימפטומים של בעיה ולא בבעיה עצמה. למשל עייפות היא בעיה שנובעת מחוסר שעות שינה. אם נשתה קפה ונטשטש את העייפות, אנחנו מטפלים בסימפטום ולא בשורש הבעיה שהוא פשוט לישון יותר שעות. זה ההבדל בין ההילינג – שהיא רפואה אלטרנטיבית, לבין הרפואה הקונבנציונלית.